Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Natsu x Lisanna vs Natsu x Lucy

Natsu x Lisanna vs Natsu x Lucy

Natsu x Lisanna
13
38%
Natsu x Lucy
19
56%
Natsu x Diğer
2
6%

Toplam oy: 34
DarkFlash
Favori Manga: Dragon Ball, One Piece, Veritas, Fairy Tail, Bleach, Naruto
Favori Anime: Dragon Ball, One Piece, Naruto

Normalde bu tarz konular açmayı hiç mi hiç sevmiyorum ama bir defaya mahsus açayım dedim.
Sizce Natsu, Fairy Tail sonunda Lisanna ile mi olur Lucy ile mi ?

Benim oyum;
Ben Lisanna ile olmasını istiyorum. Natsu'yu Lisanna bence herkesten daha iyi tanıyor çocukluklarından dolayı. Aynı şekilde ufakken de Natsu - Lisanna - Mavi Kedicik (adını unuttum ya la. :woohoo: ) koca-karı-çocuk üçlemesi ve sözleri oluyordu galiba. Yani Natsu'nun Lisannayı bırakacağını düşünmüyorum ya da daha doğrusu bırakmamasını istiyorum.

Lucy ise Natsu'ya karşı bir şeyler hissediyor gibi. Natsu Lisannadan çok Lucy ile vakit geçiriyor. Büyük ihtimal bu olacak ama dediğim gibi ben Lisanna & Natsu fanıyım.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Lucyyi çok sevmeme rağmen Natsu ile Lisanna daha çok yakışıyor.Tabi Lisanna geri döndüğünden beri Natsu ile konuştuğunu görmediğimiz için Natsu ve Lucy daha olası gözüküyor.
Kullanıcı avatarı
Kurimiahanto
Favori Manga: FAIRY TAIL
Favori Anime: NARUTO, ANO HANA, BAKUMAN

Mangakamız cilgindir her şeyi bekleyin :lol:
Lisanna iyi biri. Oyun olayında ince bir ayrıntıyla belirtildi. Lisanna naluyu kabul etti.
Fairy Tail shounen oldugu için narutonun sakurasi neyse lucy de o. Sadece pozisyonu ele aldım.
Natsu hala çocuk. Lucynin duygularını anlayabilecek mi?
Lisanna daha iyi. Ama ben Natsu x Juvia bile yapabilir diyorum :lol:
Oyum Naluya. Duygu değil mantık olarak baktım. Natsuyu bir baloncuk + bir kareyle Lucye aşık edebilir. Ki öyle gibi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Hanabi
Favori Manga: Naruto, One Piece, Fairy Tail, Akatsuki no Yona, Chihayafuru,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Death Note, Bleach, Akatsuki No Yona, Chihayafuru, Kaichou wa Maid Sama
Shokugeki no Souma, Kimi ni Todoke, Kamisama Hajimemashita, Yamato Nadeshiko

Natsu Lucy yapacağı bariz. Ama Lisanna'yla da yakışıyor bence.

“Fairy Tail” sayfasına dön