Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Büyücü olsaydınız gücünüz ne olurdu?

Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Evet arkadaşlar büyücü olsaydınız büyü gücünüz ne olurdu?
Dragonslayer yada godslayer tarzı bir şey mi olurdunuz yoksa kendi büyünüzü mü icat ederdiniz?
Karanlık tarafa mı geçerdiniz yoksa iyi bir guildde mi takılırdınız?

Gücünüzü ayrıntılı açıklarsanız sevinirim.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Tabi ki yıldırım ejderi dragon slayer olurdum. Sonra da güzel kızların olduğu gir loncaya girip keyif çatardım. :D
Kullanıcı avatarı
Uzun Lm
Favori Manga: Kingdom - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter
Favori Anime: Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Kingdom

3. Nesil dragon slayer hoş olabilirdi herhangi bi dragon olabilir zira force olayını kafana göre açıp kapatıyor olmak yeterde artar bile. Şöyle bi boktanlık var natsu gibi ben 1. nesilim ne bulsam yerim kafası bonusu olacaksa 1. nesil olmak çok daha mantıklı. Dragon olarak illa seçiceksek gökyüzü ejderi hoş bi tercih nefes aldığın an karnını doyuruyorsun
Merhaba ben Kısa LM şu sıralar biraz uzunum

Resim
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Şöyle Blood Slayer falan olaydı iyiydi.Onun dışında Earth Magic yada Poison Magic.
Resim
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Bu 1. nesillerin ikinci bir güce nasıl sahip oldukları açıklandı mı? Mesela natsu ateş-yıldırım.
Eğer yeterince güçlenince başka bir slayerın gücünüde alabiliyolarsa sırtı yere gelmez bunların.

Ben boşluk-karanlık tarzı bir büyüm olsun isterdim, obito hesabı istediğimde başka boyuta geçmek gibi.
Ayrıca canım istediğinde karşıdakini boşluğa yollayıp sonsuza kadar çürümesini de sağlamak isterdim :evil:

Yada gildartsın büyüsü :whistle:
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
rathalos
Favori Anime: Değişir

Yok yıldırımdır,ateştir hepiniz fantezi peşindesiniz amk
Bana kalsa hipnotize etme veya ilizyon benzeri şeyler olsun isterdim. Eğer gücü kullanmak konusunda limit yoksa;
O güç ile insanları kontrol eder yavaştan bir organizyasyon kurup dünya fethine başlardım
Dünyayı fethetmek,insanları kontrol etmek,bütün güzel kadınları hareme alıp çatır çatır...
gibi seçenekler varken elimden,götümden ateş çıkarmayı ne yapayım :lol:
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Nesil ile ilgisi yok ejderlerin ciğeri ile ilgisi var.
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
İletişim:

rathalos yazdı:Yok yıldırımdır,ateştir hepiniz fantezi peşindesiniz amk
Bana kalsa hipnotize etme veya ilizyon benzeri şeyler olsun isterdim. Eğer gücü kullanmak konusunda limit yoksa;
O güç ile insanları kontrol eder yavaştan bir organizyasyon kurup dünya fethine başlardım
Dünyayı fethetmek,insanları kontrol etmek,bütün güzel kadınları hareme alıp çatır çatır...

Mantıklı aslında ama öylede çok kolay olurdu.
Asıl iş aksiyonda kapışmada.

Tabi karşıdakini hipnotize edip duvara kafa atarak öldürtmek te çok eğlenceli olur orası ayrı :lol:
Resim
Resim
► Spoiler Göster
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Hades,Zeref gibi adamları bi hipnotize etmeyi denesenize lan.Allah için.
Resim
Kullanıcı avatarı
Uzun Lm
Favori Manga: Kingdom - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter
Favori Anime: Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Kingdom

rathalos yazdı:Yok yıldırımdır,ateştir hepiniz fantezi peşindesiniz amk
Dünyayı fethetmek,insanları kontrol etmek, bütün güzel kadınları hareme alıp çatır çatır...

Yani oldu mu şimdi ?
redstak yazdı:Nesil ile ilgisi yok ejderlerin ciğeri ile ilgisi var.
2. nesil ejder biçerler lakrima ile bu güce kavuşuyo 3. nesil ise hem lakrima hem ejder öğretisi durumu söz konusu en azından mangada öyle geçmişti bu yüzden 1. nesillerin diğerlerinden farkı lakrima kullanmıyor oluşları yani tıkınma olayı bu yüzden en iyi onlarda gibi durmakta. Ciğer işi değil yani sadece
Merhaba ben Kısa LM şu sıralar biraz uzunum

Resim

“Fairy Tail” sayfasına dön