Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail'deki En İyi Villain

En iyi villian

erigor
1
3%
jose
0
Oy yok
gerrard fernandes
4
11%
laxus dreyar
5
14%
zero
3
8%
kral faust
1
3%
midnight
0
Oy yok
hades
17
46%
future rogue
3
8%
ultear
2
5%
minerva
1
3%

Toplam oy: 37
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Çoğunlukla arclarda en çok göze batanları yazdım. Soru gayet net ve açık fairy tail de kötülüğün hakkını veren kimdir. En sevdiğinizi sormuyorum. Bir oy hakkınız var oylar değişebilir.

Bazıları villian olduğu zamanları göz önüne alın sonra ne oldukları önemli değil.
En son liva tarafından 17 Ara 2013 20:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Oyum Zero'ya saf kötüydü adam.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

FT'nin baş villaini olan Zeref yok hacı ankette. Onu da eklemeliydin.

Zeref yoksa oyum Hades'e.
En son Phinks tarafından 17 Ara 2013 20:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Zeref yoksa Minerva :)

Not: Başlık hatalı. villian şeklinde değil villain şeklinde yazılır.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
the phenomenal
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: One Piece

Kaliteli bir villian yok seri de, ama en kötü anlamında soruyorsan Hades.
Kullanıcı avatarı
liva

Zerefi yazabilmem için diğerlerinin seviyesinde bir şey yapması yada yapmaya çalışması lazım hadesi öldürdü ama hades zaten kötü birisiydi. Söylenenler ise pek takmıyorum görmem lazım. Hem o olsa diğerleri oy almazdı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Leffwn
Favori Manga: Gintama, Feng Shen Ji, Sun ken rock, Vagabond, Berserk, Hajime no ippo, Toriko, Slam Dunk
Favori Anime: GinTama, Great Teacher Onizuka, One Outs,Jojo's Bizarre Adventure, Rainbow, Fma:Brotherhood, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins;Gate, Hajime no İppo, Hunter x Hunter 2011, Ergo proxy

En iyisi minevra. :whistle:
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
liva

Baya düşündükten sonra oyumu gerarda verdim. Çünkü gerçek bir pislikti. Köle çalıştırmasımı olsun, insanları kullanmasımı olsun, psikopatlığı mı olsun, simonu öldürdükten sonra bu böcek burdamıydı demesi olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Hades'tir. Zero'yu villiandan bile saymıyorum, kuduz köpekten farkı yoktu çünkü. Hiç bir plan düşünce fikri olmayan, sadece yok etmek isteyen aptal bir adam. Hades büyünün özünü öğrenmek için kuralların dışına çıkmış çok derinlere inmiş sağlam bir villiandı. Çok da sevmiştim kendisini Makarov vs Hades, Laxus vs Hades videolarını arada açıp izlerim.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

liva yazdı:Baya düşündükten sonra oyumu gerarda verdim. Çünkü gerçek bir pislikti. Köle çalıştırmasımı olsun, insanları kullanmasımı olsun, psikopatlığı mı olsun, simonu öldürdükten sonra bu böcek burdamıydı demesi olsun.
Onları Ultear yüzünden yapmıyor muydu? Küçüklüğünde Ultear bir boklar yapıyordu ona, onun etkisinden yapıyordu diye hatırlıyorum. Tabi onun peşinden gitmesi kendi salaklığıdır.

Laxus'u pek Villain saymıyorum ben, amacı kötü olsa da kalbi sevgi pıtırcığıydı. Fairy Law kullandığında kimse ölmemişti çünkü gönlünde kimseyi düşman olarak görmüyordu. O yüzden aslında ankette olmasa da olabilecek bir karakter ama yaptıkları da zora sokmuştu milleti.

Bence serideki has villainler, Zeref, Hades, Minevra, Rouge. Yine de ankette Zeref yok onu saymazsak Hades diğerlerine daha baskın.
liva yazdı:Zerefi yazabilmem için diğerlerinin seviyesinde bir şey yapması yada yapmaya çalışması lazım hadesi öldürdü ama hades zaten kötü birisiydi. Söylenenler ise pek takmıyorum görmem lazım. Hem o olsa diğerleri oy almazdı.
Acnologia? O bile başlı başına villain olmasına sebep. İlk bölümlerdeki fülüt? Kara büyü kitabı? Hades'in kullandığı Amaterasu büyüleri? Her şeyin yaşam enerjisini çeken havası? Bunları unutuyorsun bence. :lol:

Edit: Ama sen de haklısın serinin kilit villaini olsa diğerlerine oy verenin çıkacağını ben de sanmıyorum, Minevra, Zero, Hades yine de oy alırdı belki ama diğerlerinin hiç şansı olmazdı. :lol:
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."

“Fairy Tail” sayfasına dön