Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail'deki En İyi Villain

En iyi villian

erigor
1
3%
jose
0
Oy yok
gerrard fernandes
4
11%
laxus dreyar
5
14%
zero
3
8%
kral faust
1
3%
midnight
0
Oy yok
hades
17
46%
future rogue
3
8%
ultear
2
5%
minerva
1
3%

Toplam oy: 37
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Her arcda en çok öne çıkanı yazdım. Luluby sadece bir flüt tü.
Hem ben yaptıkları yüzünden gerard dedim. Ultear yüzünden olsa faaliyeti yapan gerarddı.

Minerva bana öyle pek kötü gibi gelmiyor. Çünkü diğerleri ile karşılaştırıldında kadın sadece bana göre büyüklüğünü göstermek için insanlara eziyet ediyor. Bir amacı yok kadının.
Not: bunu yazarken ne düşündüğüm hakkında bazı sorular olabilir. Bende cevabını bilmiyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
KyoukaSuigetsu
Favori Manga: Bleach/Gantz/AkameGaKill
Favori Anime: Bleach/CodeGeass/DeatNote/TokyoGhoul

Faust abi.O yasak savaş makinesini bile kullanmıştı, herşey büyü için diyerekten.Bundan daha gözü kara villain mi olur.

Gerard o kadarda büyük bi villain sayılmaz kötüyü iyi oynuyodu yanlız takdir etmiştim.Laxus zaten düşman bile değildi.Zero malın tekiydi ''öldürcem öldürcem'' diye ortalıkta geziyodu.Midnight zaten tüy siklet.Erigor a yorum yapmasamda olur.Jose de fena değildi baya bi zor duruma düşürmüştü FT'ı.Loncayı başlarına yıktı daha ne.Ultear fıstık gibi kadın villain liği yakıştıramadım.Minerva ise takıntılı psikolojik sorunları olan biri.

Bakalım ne kalmış Future Rogue ve Hades.Future şekildi bayada sağlamdı.İyide ortalığı karıştırmıştı fena bi villain değildi ama bir Hades'te değildi tabi.Hades daha değişik bi amaca gidiyodu.Yeterince güçlü bir lonca yapmış hata Grimmore Heart'tı yanlış hatırlamıyosam Fairy Law gibi Grimmore Law yapmıştı oda.Baya yetenekli bi villain.Ama nekolar dağıttı onuda hahaha.

Başta söylediğim gibi Faust'tur.
Resim
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

Listedeki en iyi villain bence Ultear'dır. Kötü adam dediğin diğer kötü adamları da kullanabilmeli ki Ultear bunu çok iyi yapıyordu ama çok erken iyi tarafa geçti kötü olarak devam etseydi çok iyi malzeme çıkardı Ultear'dan.
Kullanıcı avatarı
liva

Şu yeni kara lonca tartarosu nasıl buluyorsunuz üyelerini kötülükleri ve egoları tavan yapmış bir lonca benim gözümde. Ulan bir adamınız düşmanın saldırısına uğramış insan br araştırır (pardon şeytan olacaktı)
Resim
argon45
Favori Anime: -

Bu ankettekilerden en iyi diyebileceğim Hades olabilir herhalde. Ortaya çıktığında bayağı uğraştırdı FT'yi, kara büyü felan. Ama tek bölüm görünmesine rağmen Acnologia gayet iyi bir villain diyebilirim. İnsanları zerre umursamayan, acımadan indiren bir varlık, tam villain. Ha birde Lumen Histoire olabilir belki (ortaya çıkarsa ne olduğu)
Resim
Kullanıcı avatarı
liva

Tatarosun salak malak ama kötülüğü iyi özellikle de kyoka nın.
Resim
Kullanıcı avatarı
FJ Laxus
Favori Manga: Fairy Tail , Naruto , One Piece , Katekyo Hitman Reborn , Shingeki no Kyojin ,
Favori Anime: Fairy Tail , Naruto , One Piece , Bleach , Death Note , Kaichou Wa Maid-Sama , Katekyo Hitman Reborn , Shingeki no Kyojin , Kuroko no Basket

Dikkatlice bakmama rağmen hadesi göremedim ben :D Laxus gördüm oyu verdim. Ama statülerde hades cok güçlü kalbi ezilmez ise yenilmiyecek güce sahip biri :X
Resim

-STOP ME, IF YOU CAN!
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

FJ Laxus yazdı:Dikkatlice bakmama rağmen hadesi göremedim ben :D Laxus gördüm oyu verdim. Ama statülerde hades cok güçlü kalbi ezilmez ise yenilmiyecek güce sahip biri :X
Hades var ankette. Benim oyum da hadese, adam tam bir villain portresi çizmişti gözümde.

Bu arada gerrard ve laxus neden ankette anlayamadım.
Kullanıcı avatarı
liva

Her arctaki baş kötüyü yazdım şimdi iyi olabilirler ama geçmişteki kötülüklerini kıyaslamak amaç
Ayrıca jellalin kötülüğü yabana atılacak gibi değildi o listedeki en pislik kişi bile olabilir.
Resim
Zokay
Favori Manga: Veritas, D.Gray Man
Favori Anime: D.Gray Man, Fullmetal Alchemist, Naruto, Bleach

Zeref nasıl yok ya? Zereef koysan herkes Zeref derdi diye mi koymadın? Ama yine de Zeref. :D

“Fairy Tail” sayfasına dön