Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Gintama Hakkındaki Düşünceleriniz

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Bende yeri ayrıdır, içinde çok sevdiğim karakterler barındırıyor. Hijikata, Madao san, Gin san, Sougo, Gorilla gibi müthiş karakterlere sahip. Çok ayrı bi kafası var.

Ama nedense, 2015'de başlayan yeni sezonu bana eski tadını vermiyor. :S
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

GTO'dan önce izlenmesi gereken seridir. Yoksa benim gibi 5. bölümde sıkılırsınız.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Outlaw yazdı:Bende yeri ayrıdır, içinde çok sevdiğim karakterler barındırıyor. Hijikata, Madao san, Gin san, Sougo, Gorilla gibi müthiş karakterlere sahip. Çok ayrı bi kafası var.

Ama nedense, 2015'de başlayan yeni sezonu bana eski tadını vermiyor. :S
Yenisi bana da pek sarmadı ama sebebinin haftalık izlemem olduğunu düşünüyorum. Öncesinde hiç ara vermeden izlerdim. Hele şimdiki gibi savaş olan bir arcı haftalık izlemek...
Resim
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

Yenisinde dövüş sahneleri güzel değildi bence onun dışında sevdim komedisi iyiydi yani
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Gin-san çok sevdigim bir karakter olmasına ragmen, ve dövuşleri genelde hep istedigim tarzda geçmesine ragmen bir turlu etkileyici gelmiyo. Nizou, Takasugi ve Oboro'yu ayrı tutuyorum tabii, onlar şaheserdi. Ve Tabii ki Jirocho dövuşundeki efsane bakışı da en sevdigim Gintama sahnesi belki.

Ama mesela Hijikata-san'da öyle bir durum olmuyor. Çözemedim bir turlu.
Resim
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Jirocho fight dedin yine Youtube'a soktun kardeş.

Bitirmeye kıyamadığım seridir.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Şu seri popüler olmaya başladı başlayalı(özellikle 2015 sonrası.) eski sevgimi ve fanlığımı yitirmeye başladı. Seriyi resmen veletler mesken tutunca eski aldığım zevkin yarısını bile alamamaya başladım. Çok gahirlendim. Ben gidiyom. Keşke eskisi gibi olsa, sadece ben takip etsem. Ortamlarda ahkam kessem. Ne güzel olurdu. Hiç bir şey eskisi gibi olmuyor be MT. Nerede o Housen'in olduğu Yoshiwara arc'dan aldığımız zevk? Şimdi Takasugi hatta Oboro çıktığında bile heyecanlanamıyorum. Hayat zalim, ne yaparsın.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Seriden tekrar eski zevki almaya başlamamla beraber, en güçlü Gintama karakterleri listesi yaptım. İsteyen bakabilir. Bazı karakterler sadece kendisi hakkında söylenenlere dayalı eklendi.

https://comicvine.gamespot.com/profile/ ... ars/68437/
Resim

“Gintama Genel” sayfasına dön