Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Sevdiğiniz Gintama Göndermeleri

Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

Hangi birini saysam bilemiyorumki arkadaş o kadar çok malzeme varki bu başyapıtta(benim için vurmayın)

Tek başına adaya düştüğünü sanıp gintokinin kamehame yaparken yakalanıp utancından marslara gitmek istemesi mi dersin yoksa aynı telden kafada olan şinpaçi ve madaonun çırılçıplak kendi benliklerini bulmak istemelerini mi dersin say say bitmez arkadaş

Benim izlediğim en komik şeyler listesinde kalıcı olacaktır her zaman. Bakın anime demiyorum en komik şeylerden biri resmen. Arada o güzel bölümleri benim gibi yad etmek isteyen olursa diye fanları tarafından oluşturulmuş arc listesine bakıp o anılara dalabilirsiniz

http://www.yorozuyasoul.com/gintama/arcs
God Hates Us
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Bu başlık altında sadece paylaşım yapalım lütfen.

Seri hakkındaki sorularınızı artık buradan sorabilirsiniz.

gintama-genel-f208/gintama-hakkindaki-s ... 13074.html

Seri hakkındaki düşünceleriniz içinse;

gintama-genel-f208/gintama-hakkindaki-d ... 13075.html
Resim
Kullanıcı avatarı
Leffwn
Favori Manga: Gintama, Feng Shen Ji, Sun ken rock, Vagabond, Berserk, Hajime no ippo, Toriko, Slam Dunk
Favori Anime: GinTama, Great Teacher Onizuka, One Outs,Jojo's Bizarre Adventure, Rainbow, Fma:Brotherhood, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins;Gate, Hajime no İppo, Hunter x Hunter 2011, Ergo proxy

► Spoiler Göster
Tsubasa ja nai katsura da
► Spoiler Göster
Ora Ora...
► Spoiler Göster
Resim
► Spoiler Göster

“Gintama Genel” sayfasına dön