Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En sevdiğiniz Vaizard kim ?

Bleach ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

En sevdiğiniz Vaizard

Hirako Shinji
56
58%
Sarugaki Hiyori
5
5%
Ushoda Hachigen
2
2%
Otoribashi Rose
1
1%
Aikawa Love
2
2%
Kuna Mashiro
3
3%
Muguruma Kensei
16
16%
Yadomaru Lisa
12
12%

Toplam oy: 97
Kullanıcı avatarı
Akatsuki Leader
Favori Manga: Naruto, Death Note
Favori Anime: Death Note,Naruto,Code Geass,Hellsing,Bleach,One piece,Pokemon vb.

Hepsini çok sevsemde en çok Mashiro'yu seviyorum. Sizin favoriniz kim ?
"Foolish little brother, if you wish to kill me, hate me, detest me. And yet survive in an unsightly way. Run, run and cling to life, and when you have the same eyes as mine, come to me."
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Hachi dedim. 2. nolu Espada'yı yenişi gerçekten dahiyaneydi.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Shinji dedim, Sakanade gerçekten güzel bir Zanpaktou.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
Quincy
Favori Manga: Bleach, Fairy Tail
Favori Anime: Hunter x Hunter

Shinji. Adam karizma ya.
"The calendar loses a precious component... The remaining months gather to mourn... The mourners play a melody, while the eleventh moon quietly rises. Uvo... Can you hear? The requiem we're offering to you?"
nevro
Favori Manga: Naruto, One Piece, Dengeki Daisy, Gods of Highschool, Bleach, D. Gray Man, Kuroshitsuji
Favori Anime: Bleach, Death Note, Sword Art Online, One Piece, Bakuman, Basilisk, Devil May Cry, Full Metal Alchemist, Katekyo Hitman Reborn

Hirako Shinji..
Kullanıcı avatarı
Minaxo
Favori Manga: Death Note
Favori Anime: Fma, Bleach

Animede en sevdiğim 2. Karakter Shinji olduğuna göre buna Shinji demem gerekiyordu :lol:
Resim
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

İchigo.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
galeme
Favori Anime: .

Hepsini görsellerde arattım, en sevdiğim Muguruma Kensei oldu.
Kullanıcı avatarı
Kensei
Favori Manga: Bleach, Naruto
Favori Anime: Bleach, Deah Note

Yadomaru Lisa. Çok haşin,ateşli,istekli :woohoo: Dişi şeytanım benim :evil:
Resim
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Hirako Shinji [BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=bVnQO9XaKB0[/BBvideo] adamın müziği bile kendine çok uygun hareketli cıvık bişey B)

“Bleach Anketler” sayfasına dön