Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shunsui vs Zaraki

Bleach ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Zaraki vs Shunsui Kim Alır ?

Shunsui
49
49%
Zaraki
46
46%
Berabere Kalır
4
4%

Toplam oy: 99
Kullanıcı avatarı
bebeto
Favori Anime: bleach

Ya kardeşim siz hala eski Zarakiyi neden baz alıyorsunuz. Shikaisini açtı mı açtı. Yakında bankaide gelir mi gelir. Hele tam potansiyeli ortaya çıksın sonra kim kazanır kim kaybeder tartışırız. Şuanki veriler ışığında Shunsuiye kesin gözüyle bakmanız kadar saçma bişi olamaz. Zarakide İchigoya yenilmedi o dövüşte yere düşen ilk ichigo oldu ama senaryo gereği ve İchigonun baş karakter olmasından dolayı Zarakinin kılıcıyla iletişime geçmesi gerekiyordu. Sizin kafa hala eski Zarakide. Seri de Shunsui bile ne kadar önemli bir savaş gücü olduğunu kabul etmişken Zarakiye şans vermemek salaklıktan başka bişey değildir.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Bizim Shunsui suan itibariyle gördüğümüz kadarsa yani manga sayfası olarak 651. sayıda gördüğümüz Shunsui bundan ibaretse ben tukurdugumu yalarım arkadas. Zaraki bu Shunsui yi havada karada suda baska bir boyutta evire cevire ziker...
İkiz zampakto ikiz zampakto dedik buyuk beklentiler içine girdik kelimenin tam anlamıyla balon cıktı..O kadar da cool takılıyor havalara giriyor ama koftinin de koftisi.Yamaji nin kemikleri sızlıyordur aq.

Yeminle Zaraki gözümde daha bir buyudu..Adam shikai deki isimsiz zampaktosuyla neler yapıyordu. Halen gözümün onune Saijin ve Tousen le kapıstıgı bolumler aklıma geliyor da shikaideki isimsiz zampaktosuyla iki bankaideki kaptanla kapısıp yenmişti. Hey gidi gunler hey..
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Edit;

Ya zaten ben eskiden de Zaraki alır demişim..Neden gecmişte Shunsui nin alacagını dusunduysem artık..
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

brezee yazdı:Saijin ve Tousen le kapıstıgı bolumler aklıma geliyor da shikaideki isimsiz zampaktosuyla iki bankaideki kaptanla kapısıp yenmişti. Hey gidi gunler hey..

Aga Tousen demisken.Bu Zaraki Soul Society'nin en efsane Bankailerinden birini işe yaramaz hale getirmedi mi?(Tousen'in Bankaisi)

Demek istedigimiz bizim karşı ciktigimiz sirf Zaraki'yi sevmemeniz sebebiyle Shunsui kesin ziker demeniz.Alir yada alamaz onu bilemeyiz ama Butun duyu organlari kapaliyken bile avantaji elinde tutan bi adami hafife almayin.
Resim
Kullanıcı avatarı
brezee

TribalCain yazdı:
brezee yazdı:Saijin ve Tousen le kapıstıgı bolumler aklıma geliyor da shikaideki isimsiz zampaktosuyla iki bankaideki kaptanla kapısıp yenmişti. Hey gidi gunler hey..

Aga Tousen demisken.Bu Zaraki Soul Society'nin en efsane Bankailerinden birini işe yaramaz hale getirmedi mi?(Tousen'in Bankaisi)

Demek istedigimiz bizim karşı ciktigimiz sirf Zaraki'yi sevmemeniz sebebiyle Shunsui kesin ziker demeniz.Alir yada alamaz onu bilemeyiz ama Butun duyu organlari kapaliyken bile avantaji elinde tutan bi adami hafife almayin.
Yanlıs anlasılma olmus ben Zaraki nin hastasıyımdır. Ama baslıga girdiğimde bir anlıgına sanki zamanında Shunsui ye oy vermişim gibi dusunup bu dogrultuda mesaj yazdım sanırım.
brezee yazdı:Her turlu Zaraki.
Tamm Shunsui de yabana atılacak cinsten biri değil ama Zaraki bambaska.
Bulundugu konuma saf gucle gelmiş biri.onca şeye ragmen hala tam potansiyeline ulasmıs da değil. İsmini bilmediği zampaktosuyla suanki koltugunun eski sahibini öldürüp kaptan olmus biri. Shunsui her ne kadar guclu olsa da baska bir SS kaptanını Shikasiyle yenmesi zor bence.
Bu nerdeyse bi yıl once yazdıgım mesaj.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Kafama takılan bi şey var Kenpachi ünvanı en güçlü shinagamiye verilmiyor mu ? Hatta unohana mıydı neydi bi önceki kenpachi sen hariç herkesten güçlüyüm kafasında gezmiyor muydu ? Bu söylemler şuan için en güçlü shinigaminin zaraki olduğunu göstermiyor mu ? Neyse onu bi kenara şapalım.

Zaraki her siki hayal ederek var eden elemanı göz bandını çıkartmadan yendi. Bu hayalperest eleman olaya başlayınca http://www.turkcraft.com/Bleach/577/8 şu sayfadan da anlaşılacağı gibi " Jugram Haschwalth " kralı koruyun, "Askin Nakk Le Vaar" ise bu herif bizi öldürür kafasına çıkıyor. Zaraki göz bandını çıkartmadan shikai modunda kesiyor bu tipleri tırsıtan elemanı.

Ciddi ciddi göz bandını çıkartıp varlığından habersiz olduğumuz bankaisini açarsa Shunsiu'ye şans veren birisi var mı burda ? Bankaisiz haliyle alıyoruz sanırım e yeni pek bi şey değişmiyor gibi. 2 Shinigami kapışırken önemli olan ruh şeysiyse Zaraki kökler gibi geliyo bana.
Kullanıcı avatarı
SıcakBuz
Favori Anime: Dragon Ball Z, Howl's Moving Castle

La olum hala en güçlü shinigami türküsü mü :) Kenpachi ünvanı en güçlü shinigamiye değil, dönemin parçala behçetlerine verilen bir ünvan. Yoksa Bleachte Aizenden güçlü adam yok. Aizen'in en güçlü olduğunu Piçigoda kendi ağzıyla söyledi.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

SıcakBuz yazdı:La olum hala en güçlü shinigami türküsü mü :) Kenpachi ünvanı en güçlü shinigamiye değil, dönemin parçala behçetlerine verilen bir ünvan. Yoksa Bleachte Aizenden güçlü adam yok. Aizen'in en güçlü olduğunu Piçigoda kendi ağzıyla söyledi.
Karakterlerin ağzından söylenen o hacıt biz napalım. Gerçi düşününce senin söylediğinde benim söylediğimde sıçıyo. 1. kaptan ateşli eleman döneminde unohana kenpachi olduğuna göre ne daha güçlü ne daha parçala behçet kafasında 1 kaptana kıyasla sikim sikim işler işte neyse.

Ben göz bandı ve shikai kafasından yürümeye devam edeyim.
Kullanıcı avatarı
SıcakBuz
Favori Anime: Dragon Ball Z, Howl's Moving Castle

'Ben göz bandı ve shikai kafasından yürümeye devam edeyim.'
Aynen moriantes zaten Zaraki'den tek umudumuz bankai olayı yoksa yeteri kadar dayak yedi. Ama bu mangada Aizenden güçlü adam yok o konuda anlaşalım :evil:
Kullanıcı avatarı
Dizzy
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece

Shunsuinin en ağır fanıyım,hareketleri tavırları falan çok hoşuma giden biriydi.Özellikle Starrk ı yardımlada olsa Shikai ile yenmesi,hitsugaya ya beni 1000 yıl sonra belki geçersin demesi.Bankai açınca çok büyük bir güç bekliyordum kendinden,bekleneni vermedi gibi.

Sandığım kadar güçlü olmaması beni üzdü.Zaraki büyük ihtimalle,tüm sınırlarını zorlayıp,dehşet bir güce ulaşçak.Zaraki,İchigo,Aizen,seride sırtı yere gelmeyecek Shinigamiler.

Tek umudum Urahara artık.

“Bleach Anketler” sayfasına dön