Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki No Kyojin 138 Tartışma / 139 (FİNAL) Öngörü

Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Kullanıcı avatarı
Fame

Geçen sayıdan iyiydi ama yine de meh.. Çok fazla olay oldu ama nedense tatmin olamadım pek. Umutlarım az olsa da umarım bu seriye yakışan bir final gelir.

Final sayısının 45 sayfadan fazla olma ihtimali var mı? En azından 60 gibi? Çünkü 40-45 sayfada her şeyi nasıl toparlayacak emin olamıyorum.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bolum beni fena yikti. Uzuldum, aglayasim geldi. Son sayfa ama cok guzeldi. :(
Kullanıcı avatarı
Fame

Mikasa <3 Necrophilia :)
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Su seri geceleri uyku birakmadi bende. Her aksam saatlerce tartisiyorum, okuyorum.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Son bölüm nasıl olacak merakla bekliyorum. Umarım ''Time Loop'' çıkar, böyle kaotik bir son daha çok yakışır.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Dün akşam dayanamayıp manga da güncele geldim. Çok karışık duygular yaşıyorum. Bir yanım erene hak veriyor ve keşke başarılı olsaydı diyor diğer yanım tam tersini diyor. Mikasanın son dedikleri de çok üzdü beni. Bu arada ''Time loop'' olayı nedir ?
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Eren'in bu olaylari tekrar ve tekrar yasayip her seferde daha iyi yollar aramaya calismasina deniliyor loop olayi oldugu andan serinin ilk bolumune kadar olan kismi. (Ben inanmiyorum.)
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

ugur_tatli yazdı: 27 Mar 2021 15:44 Eren'in bu olaylari tekrar ve tekrar yasayip her seferde daha iyi yollar aramaya calismasina deniliyor loop olayi oldugu andan serinin ilk bolumune kadar olan kismi. (Ben inanmiyorum.)
Böyle söyleyince mantıklı geldi aslında. Sonuçta geleceği göremiyor mu eren ? geleceği görebiliyorsa ya yenileceğini bilerek buraya kadar geldi ya da kazanacak bi şekilde. Çok fazla insan öldü belki de planından vazgeçip planı değiştirebilir. Bilemiyorum cidden ucu çok açık.
Resim
Kullanıcı avatarı
Fame

Tek sayı kaldı fakat. :/ 45 sayfada ne kadar şey anlatabilir, neleri değiştirebilir ki artık? Time loop'a girerse sonu aşırı açık biter. Eren kazanacak mı emin değilim, ama müttefikler kazanırsa bu şekilde Naruto vari hiç bir bir şey teknik olarak değişmeden çok saçma biter. Hayal kırıklığı yaşamayız umarım.
Kilitli

“Shingeki no Kyojin Manga” sayfasına dön