Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki No Kyojin 133 Tartışma / 134 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Olur da Falco ve Gabi yüzünden Eren yenilirse böyle manganın amk. Yok uçan titan vs... 12 yaşındaki iki tane bebe şuana kadar arka planı böylesine kademe kademe oluşturulmuş dünya soykırımı gibi ekstrem bir şeyi durdurursa veya ciddi katkı gösterirse inanılmaz söverim. Armin ve ekip ne yapacak emin değilim çünkü gelecek sayı zeplinlerin ve bombaların işe yaramadığını göreceğizdir, ki bu aslında Eren izin vermediği sürece Armingilin de bir şey yapamayacağı anlamına gelir.

Sizler özgürsünüz dediği sahne de bir ürperdim. Son sayının son panelinde de o cümleyi göreceğiz. Acaba dünyayı mı kendinden özgür bırakacak Eren?.. Benim ilerleme özgürlüğüm ve sizin kurtarma özgürlüğünüzden birisi çekilmedikçe çarpışmalarından başka yol yok diyordu.. Ve hemen sonrasında sizler özgürsünüz diyor. Bir ileriye gönderme var burada ama durun bakalım.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Kimse şu mangaya niye tek kelime yazmıyor cidden anlamıyorum. OP'den vs kat kat daha iyi bence. :D
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Okuyani fazla yok sitede. :D

Guzel bolumdu ama Annie ve Gabi'nin hikayeye tekrar giris yapacak hosuma gitmedi.
Kilitli

“Shingeki no Kyojin Manga” sayfasına dön