Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki No Kyojin 134 Tartışma / 135 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bolum harikaydi. Insanlarin perisan hali bana 2012 filmini hatirlatti, gercekten guzel yansitti Isayama.

Eren'in vucudunun da savunmasiz oldugu iyice belli oldu o yonden ilgincti. Beast titani kullanmadan herhangi bir offensive/defensive yetenegi yok gibi.
Gelecek bolum de muhtemelen Zeke'yi kaybedecek ve devami asil merak ettigim sey.
Kontrolu elinden mi kaybedecek? Yoksa hâlâ founder titanin gucu onda mi kalacak?
Armin'in son lafi da guzeldi. Avengers grubunu ilk kez sevdim bu halde giris yaptiklari icin.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Gerçekten güzel sayıydı. Tüm dünyanın ayaklar altında olması sağlam yansıtılmış. Zeke Eren'in kontrolü altında bariz. FAkat Titan halinden boynundan ve ayaklarından bağlantısını kesip çıkarırlarsa Eren'in onun üzerindeki kontrolünü niye kaybetmesi gerektiğini anlamıyorum. Özgürlüğünü vermek istemediği sürece bütün titanlar onun kontrolünde sanıyorum, ve arkadaşlarına tanıdığı hakları Zeke'e tanıması için de aslında bir sebep yok. Ama muhtemelen bir sebepten özgür kalır Zeke.. Gelecek sayı doğrudan bir yere varmaz bence dövüş çünkü Eren yenilecekse yenilmesi için Annie ve çocukların da girmeleri lazım.
ugur_tatli yazdı: 12 Kas 2020 17:46 Armin'in son lafi da guzeldi. Avengers grubunu ilk kez sevdim bu halde giris yaptiklari icin.
Sen böyle deyince açtım bir daha okudum sayıyı. :D Armin hala boş yapıyor bence. Eren cevabını verdi çok net ama hala konuşcam diyor. Olayları konuşarak çözerlerse büyük hayal kırıklığı olur. Zaten keşke Erwin yaşasaydı diyorum artık ne zaman Armin'i görsem. Erwin Eren'in şuanki tutumuna çok daha keyifli antitezler çözümler belki sunabilirdi askeri/siyasi ve daha realist yaklaşımıyla. Armin idealist ideolog tatavası yapıyor bir düşünce bile sunmadan. Bütün dünya bunaaa inansaaa bir inansaaaaa Eldiaa yok olmasaaaa.. :D Düşünce olarak serinin sözde en zeki karakterinin, "bundan sonra valla billa tövbe ettim Eldianlara kızmak yok, onları biz buna sürükledik, hayatta kalırsak söz onların soyunu kırmak istediğimizi de unutcaz onların da tüm dünyaya soy kırım yapmaya çalıştığını ve milyonlar öldürdüğünü de unutcazzz hepimiz insanız insann" diyen çaresiz dayıdan farkı yok.
Kilitli

“Shingeki no Kyojin Manga” sayfasına dön