Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki No Kyojin 135 Tartışma / 136 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Bolum harikaydi ve kafamdaki onemli bir soruya cevap isigi oldu. Gecmiste olan tesadufi olaylarin kaynagi Eren mi Ymir mi sorusunun cevabi Ymir olduguna eminim artik.

Gulen Titan'in Bertort'u gormezden gelip Eren'in evine gitmesi.
Ymir'in Zeke'nin hayatini kurtarmasi.
Gulen TItan'in Eren'in ikinci kez karsisina cikip onun titan gucunu kullanmasini ogrenmesi falan tesadufi olaylar degildi.

Armin'i oldurmeye calismasindan artik master mindin Ymir olduguna inaniyorum. Ayrica eski 9 titanlarin tasarimlari cok guzel ve de anime studyosu icin buyuk bir F to pay respect.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

ugur_tatli yazdı: 05 Ara 2020 21:26 Bolum harikaydi ve kafamdaki onemli bir soruya cevap isigi oldu. Gecmiste olan tesadufi olaylarin kaynagi Eren mi Ymir mi sorusunun cevabi Ymir olduguna eminim artik.

Gulen Titan'in Bertort'u gormezden gelip Eren'in evine gitmesi.
Ymir'in Zeke'nin hayatini kurtarmasi.
Gulen TItan'in Eren'in ikinci kez karsisina cikip onun titan gucunu kullanmasini ogrenmesi falan tesadufi olaylar degildi.

Armin'i oldurmeye calismasindan artik master mindin Ymir olduguna inaniyorum. Ayrica eski 9 titanlarin tasarimlari cok guzel ve de anime studyosu icin buyuk bir F to pay respect.
Yalnız ben de tam olarak aynı sebepten "Armin'i öldürmediği" ve sadece yakaladığı için Eren'in işin arkasında olduğunu düşünüyorum. :laugh: Veya diğerleri de ölmedilerse, ve ölen tek kişi Pieck ise Eren öyle istediği için ölmüyorlar. Arkadaşlarının kendisine yakınlaşmalarını engelliyor. Armin'i de öldürmeden devre dışı bıraktı.

Bu sayı beni raharsız eden tek nokta Falco'nun bu kadar kısa sürede güçlerine hakim şekilde ekibi kurtarmaya gelmesiydi . Fakat zaten deus ex machina da olsa bekleniyordu bu uçma olayı. Şimdi oldu aradan çıktı. Daha mühim bir anda olsa iyice rahatsız edici olurdu. Sırada Annie'in Kakashi'nin Susanoo'su gibi alakasız ve zorlama şekilde kanatlatması var. Umarım o da sonuçsuz kalır. :D
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Armin'i oldurmeye calisiyor bogarak (yaralarsa devasa titan olur diye), digerlerini de oldurmeye calisti basaramadi.
Kullanıcı avatarı
Fame

Açıkçası Eren şuan ekibe istediği her şeyi yapacak güce muktedir. Öldürmek istese öldürürdü, boynunu kırardı. Aksine ağzını tıkayarak etkisiz hale getirdi hiç zarar vermeden ki Levi da onu diyor. Connie Armin'e bir şey oldu mu diye sorduğunda, hiç bir şeyi yok ve gayet iyi yoksa zaten dönüşürdü diyor. Diğerlerini de ben çok da ciddi şekilde öldürmeye çalıştığını düşünmüyorum. Her hangi bir noktadan kafasına göre 9 ana titananın her hangi bir formunu süpriz olarak oluşturabilirken, (yoktan Berthold Collosal Titan var etti adam) öldüremediğini düşünmek bence garip olur. Pieck' ekipten ayrıldı, Eren'in planlarına aktif şekilde engel olabilecek pozisyona geldi. Direkt arkasında Warhammer Titan çıktı ve öldürdü. Bam bam bam
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Cocuk nefes alamiyor daha ne yapsin. :D
Kullanıcı avatarı
Fame

Ulu Ymir Eldianlara burnu estetik olsun diye mi verdi sadece? :D
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

O dille agzini kapatmamis sadece anlasilan, bogazina kadar ulasiyor gibi gozukuyor yoksa nefes alamiyorum diye yalan mi soyluyor Armin bilincini kaybederken?
Kullanıcı avatarı
Fame

Mangaya dair genel bir başlık olmadığından buraya yazıyorum. Nisan 9da son sayı çıkacakmış. 139. sayıda bitiyor yani seri.

Titan sahiplerinin ömrü 13 sene, ve 9 tane varlar. Isayamadan sayı oyunları...

https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... rs/.168113
Kilitli

“Shingeki no Kyojin Manga” sayfasına dön