Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki no Kyojin 34. Cilt Ek Sayfa Tartışması(SPOILER IÇERIR)

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Buradan

Eski leakler.
► Spoiler Göster
En son ugur_tatli tarafından 18 May 2021 17:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Sayfalar tamamen leaklendiler.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Cok canim yaniyor, 139'u eksikleriyle ve hatalariyla sevmistim. Duygusal olarak baglanmistim.

Isayama 139'da acik biraktigi finali retconladi acimadan, Eren'in oldurdugu 80% dunya nufusunu anlamsiz kildi.

Bu yaptigi buyuk serefsizlik okuyucuya karsi, son bir ayimi final bolumu anlama ile gecirdikten sonra orta parmakla karsilasmis hissediyorum.

Mikasa'nin finalini, manganin finalini degistirmesi degistirmesi cok canimi yakti. Hayal gucune bir gram bosluk birakmamasi buyuk adilik.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Valla final zaten benim için "eveeet bu da böyle bir şeydi" tarzı bir üzerini örtmeden ibaret. Hatta yazar kafasındaki finali yapamadı da denildi. Bence bırakın finali serinin son 10-15 bölümü çok şaibeli geri kalanı ile neyse.

Nitekim, bu panellerden sadece biri %100 Doğrulandı o da bir mezarı ziyaret eden yaşlı bir çift olayı. Diğerleri doğru mu ? Bilmiyoruz. Doğruysa şu an 9 verdiğim ancak final yüzünden bazen 8 mi verseydim dediğim bu güzel seri pat diye benden 4/10 alır.

Hele bir de Attack on Titan 2 gibi bişi gelirse Isayama tüm o ezber bozan mangaka kimliğini yitirir işte Boruto'yu yazan, Kishimoto'nun asistanından hallice bir şeye dönüşür gözümde.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Resim

Geliyor Beren reyiz. 90%'i oldurecek bu sefer ve cucklanip olecek.

Ardindan da BBeren gelip every single one of them'i oldurecek AoT3'de.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Leakleren sayfalari ekledim ilk mesaja.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

ugur_tatli yazdı: 16 May 2021 14:08 Resim

Geliyor Beren reyiz. 90%'i oldurecek bu sefer ve cucklanip olecek.

Ardindan da BBeren gelip every single one of them'i oldurecek AoT3'de.
Auhauhauha Koptum :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Bu sızıntılar gerçekçe feci söverim. :D

Japon okullarına "Kurgusal Eserlerin 'Final'i Nasıl Yapılmalıdır?" isimli bir ders koysunlar. Japon teröründen bıktım vallahi.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Beowulf75 yazdı: 18 May 2021 15:40 Bu sızıntılar gerçekçe feci söverim. :D

Japon okullarına "Kurgusal Eserlerin 'Final'i Nasıl Yapılmalıdır?" isimli bir ders koysunlar. Japon teröründen bıktım vallahi.
Birkac saat once full sayfalar leaklendiler. Ilk mesaji guncelledim, bakip okursun.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Ya ne diyeyim? :D 2012'den itibaren takip ettiğim serinin finalinin şu şekilde piç edilmesinin ne kadar sinir bozucu olduğunu anlatamam, kelimelere dökemem.

Shingeki no Kyojin'i direkt kafamdan siliyorum ben. Böyle bir serinin varlığı ve boktan finali şu saatten sonra anca bana acı verir, canımı sıkar. Hiç gerek yok yani.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Gereksiz eklemeler olmuş. Böyle bir şey ekleniyorsa Eren üzerinden onu daha detaylı anlatarak eklenmeliydi. Ymir gitti ok, eeeee?? Veya ekleniyorsa Paradisin sonu niye geldi ve sadece 3-5 sayfa eklendi? Dünyanın geri kalanı sadece 50-60 senede nasıl tekrardan toparlandı da Paradis'in militarist ulus millet kafa yapısına denk oldu.. En son anladığım kadarıyla Historia yönetiminde zaten tamamen militar bir devlet düzenine geçmişlerdi. Her şeyi geçtim, paradis yok oldu o da okay.. Eren haklıydı hepsini öldürecektik vs demek.. bunu da anlarım.. Ama niye tekrardan ağaca bağlıyorsun?..

Buarada bence kötü değil. İyi de değil. Baştan aşağı gereksiz. Seriyi gözümde düşürmedi, fakat finalide gram düzeltmedi aksine daha da karman çorman yaptı. Animede kurguya nasıl dahil edeceklerine bağlı olarak belki bir tık daha düzgün olabilir. Şuan alakasız şekilde gökten inip hiç bir kaliteli ek diyalog sunmayan sıkıcı sayfalar bunlar.

“Shingeki no Kyojin Manga” sayfasına dön