Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Attack On Titan 4. Sezon (Spoiler İçermez)

Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Outlaw yazdı: 19 Oca 2022 05:19 Bu arada her türlü Wit>Mappa. Herkesin kabul edeceği bir gerçek sanırım. lel.
LoL nasıl ya? :D
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Ali'ye sadece muzik secimi konusunda katiliyorum.

Onun haricinde Mappa > Wit benim gozumde. Adamlar animasyon yapiyor slideshow yerine. Gozum doydu harekete.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

ugur_tatli yazdı: 20 Oca 2022 00:10 Ali'ye sadece muzik secimi konusunda katiliyorum.

Onun haricinde Mappa > Wit benim gozumde. Adamlar animasyon yapiyor slideshow yerine. Gozum doydu harekete.
Fame yazdı: 19 Oca 2022 23:10
Outlaw yazdı: 19 Oca 2022 05:19 Bu arada her türlü Wit>Mappa. Herkesin kabul edeceği bir gerçek sanırım. lel.
LoL nasıl ya? :D
Abi o kaplamalar, ışıklandırma efektler devlerin görünümü falan her türlü daha iyi. Mappa'da güzeldi tabii ki ama Wit ayrı bir seviyede yapıyordu. Ya da bizim gözümüz ona alıştığı için bilemiyorum artık.

Bu arada Uğur şu konu ismini Şingeki no Kyojin yap, Attack on Titan ne amk sosyete mi olduk biz. :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

ugur_tatli yazdı: 20 Oca 2022 00:10 Ali'ye sadece muzik secimi konusunda katiliyorum.

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Yeni sezonda bazı yerleri atlamışlar diyorlar, doğruluğu var mıdır?
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Atlanilan onemli bir sey hatirlamiyorum ama sahnelerin yerini degistiriyorlar arada.
Zeke'nin ciplak gotle uyandigi sahne daha once olmustu mangada mesela. O yuzden atlanmis sanilabilir.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Son 3 4 bölümdür zaten efsaneydi, tepe AOT izliyorduk. Mangada bu sayılar bana biraz yavan gelmişti tabi ki. Ancak animede güzel kareografi vermişler, müziklerle beraber bu bölüm de eğlenceli olmuş açıkçası.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Mukemmeldi bu bolum.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

İşin yoksa bekle birkaç ay daha :/

“Shingeki no Kyojin Anime” sayfasına dön