Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki No Kyojin 4.Sezon

Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Yeni sezon tanıtım videosu çıkmış arkadaşlar. Ben şimdiden heyecanlandım. Savaş zamanı artık geldi.

https://www.youtube.com/watch?v=SlNpRThS9t8
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Anime onlyler izlemesin bence. Japonlarin spoiler fetishinin bu kadar ileri gidecegi aklima gelmemisti. Ne varsa koymuslar 2 dklik videoya.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

İlk bölüm 6 Aralık'ta geliyor. (7 de olabilir :/)

https://twitter.com/Spytrue/status/1333015105517342720
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Sitede konularini hafta hafta mi konussak yoksa tek bir bolum altinda mi? Hepimiz de manga okuyucuyuz yeni birsey pek beklemiyor bizi kesin. :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Ben mangayı okumadım ama animeye tekrar bir göz atacağım. Anime sonu ile manga sonu farklı olacağından mangayı da okurum ama sonunda.
Resim
Kullanıcı avatarı
Fame

Outlaw yazdı: 30 Kas 2020 15:03 Ben mangayı okumadım ama animeye tekrar bir göz atacağım. Anime sonu ile manga sonu farklı olacağından mangayı da okurum ama sonunda.
Sonlarının farklı olacağını nerden çıkardın ki?
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Fame yazdı: 30 Kas 2020 23:23
Outlaw yazdı: 30 Kas 2020 15:03 Ben mangayı okumadım ama animeye tekrar bir göz atacağım. Anime sonu ile manga sonu farklı olacağından mangayı da okurum ama sonunda.
Manga daha bitmedi çünkü.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Manganin yazari Isayama animeyi yapanlar ile yakindan calisiyor anime ilk basladigindan beri, manga ile beraber bitecekler muhtemelen Fmab gibi.
Degisik bir son bekleme. Hepsi planli.
Kullanıcı avatarı
Fame

Uğur'un dediği gibi farklı bir son hiç bir yerde konu bile olmadı benim takip ettiğim kaynaklarda. Manganın zaten en fazla 5-6 sayı içinde bitmesi bekleniyor. Anime de yine ikiye bölünürse ki muhtemelen bölecekler, yeterince zamanları olur sonunu da uygun getirmeye.

Buarada bence mangasını da oku. Anime de sansür uygulanan sahneler bolca var. Ve açıkçası manganın başlarında olmasa da ortalarından itibaren çizim kalitesi de gayet tatmin edici seviyede. Her ay özellikle beklediğim tek manga.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Outlaw yazdı: 30 Kas 2020 23:50
Fame yazdı: 30 Kas 2020 23:23
Manga daha bitmedi çünkü.

Farklı sonla bitmez. Anime'de mangada olmayan olaylar bile gösterildi kimi zaman. Isayama baya takip ediyor animeyi.

“Shingeki no Kyojin Anime” sayfasına dön