Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Attack On Titan 4. Sezon (Spoiler İçermez)

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bilmiyorum yeni mi.

Rip Sasha :(

Gabi cok dusman kazanacak bu bolumden sonra. :(
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Yarım saattir hem izliyorum hem dinliyorum. Yakın gelecekte beni bu kadar rahatlatan bir şey hatırlamıyorum.

Bölüm çok güzeldi yine. Bir şeyi de çok merak ediyorum açıkcası, bu kadar kaliteli anime yapılabiliyorsa diğer animeler neden bu kadar kötü ? Snk'nin bölümlerinin gelmesini büyük heyecanla bekliyorum resmen. Halbuki mangayı okudum ve olacakları da biliyorum. İlginç.

Rip Sasha...
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Budget ve schedule ile alakali bir olay bu, en onemlisi de sevgi.

Bazi studyolarda zaman ve para dar olmasina ragmen animatorler ellerinden gelenin fazlasini yapiyorlar ortaya guzel bir sonuc ciksin diye. Bu sezon en buyuk ornegi.
Mappa suanda ayni anda 5 seri birden yapiyor. :(
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

ugur_tatli yazdı: 02 Şub 2021 16:33 Budget ve schedule ile alakali bir olay bu, en onemlisi de sevgi.

Bazi studyolarda zaman ve para dar olmasina ragmen animatorler ellerinden gelenin fazlasini yapiyorlar ortaya guzel bir sonuc ciksin diye. Bu sezon en buyuk ornegi.
Tabi haklısın ama bunu yapabilen bir stüdyo varsa, hepsi yapabilmeli gibi geliyor bana. Hadi küçük seriler için bir şey demiyorum fakat milyonların takip ettiği büyük serileri daha kaliteli yapabilirler bence. Ben 2030 da dönüş de 2015'de ki animeyi izlerken ''vay be 2015'de yapılmış bu seri'' diyebilmeliyim.

Gerçekten çok takdir ediyorum Mappa'yı. Sen söyleyince internetten biraz baktım. 2020'de 8 tane seriye başlamışlar ve 2 tanesi devam ediyor hala. Peki Mappa'nın diğer serileri nasıl biliyor musun ? Eğer SNK kadar kaliteli ise onlara da bakabilirim aslında.
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Yalnız ben hangi tarafı tutacağıma şaşırdım artık.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

@Grifthh
Hic bilmiyorum hangi serileri yapiyorlar. Mangasini okumadigim anime islemiyorum, manga okuduklarim da parmakla sayilir. :(

@*UnforgiveN*
Mangada biz de baya kimin tarafini tutsak bilemedik. Ozellikle hurray new eldia empire falan diye gobek atinca bunlar baya sogumustum.
Guzel bir civil war ornegi yazmis bence Isayama.
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Grifthh yazdı: 02 Şub 2021 18:27
ugur_tatli yazdı: 02 Şub 2021 16:33 Budget ve schedule ile alakali bir olay bu, en onemlisi de sevgi.

Tabi haklısın ama bunu yapabilen bir stüdyo varsa, hepsi yapabilmeli gibi geliyor bana. Hadi küçük seriler için bir şey demiyorum fakat milyonların takip ettiği büyük serileri daha kaliteli yapabilirler bence. Ben 2030 da dönüş de 2015'de ki animeyi izlerken ''vay be 2015'de yapılmış bu seri'' diyebilmeliyim.

Gerçekten çok takdir ediyorum Mappa'yı. Sen söyleyince internetten biraz baktım. 2020'de 8 tane seriye başlamışlar ve 2 tanesi devam ediyor hala. Peki Mappa'nın diğer serileri nasıl biliyor musun ? Eğer SNK kadar kaliteli ise onlara da bakabilirim aslında.
Dorohedoro ve Dororoyu kesinlikle öneririm. Battle shounen seviyorsan jujutsu kaisen de devam ediyor.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

@Grifthh
Burada Mappa anime listesi var bakabilirsin.

Bu arada Dororo'yu dün bitirdim. Gerçekten güzel bir anime serisi. Kendine has ve değişik bir havası var. Mappa nın kaliteli iş yaptğını anladım. Diğer serilere de bir göz atacağım.

@ugur_tatli
Kesinlikle standart anime/manga serisi değil. Üzerine çok şey konuşulacak bir seri.

Bu bölümde Sasha yerine Mikasa'nın vurulmasını isterdim.
En son *UnforgiveN* tarafından 05 Şub 2021 19:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

*UnforgiveN* yazdı: 04 Şub 2021 02:02 Bu bölümde Sasha yerine Mikasa'nın vurulmasını isterdim.
You monster

“Shingeki no Kyojin Anime” sayfasına dön