Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Attack On Titan 4. Sezon (Spoiler İçermez)

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Bunun için bir anket yapılsa büyük bir çoğunluğun Mikasa'nın vurulmasını tercih edeceğinden eminim.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Unknown yazdı: 05 Şub 2021 18:39
_[Emre]_ yazdı: 04 Şub 2021 14:03 Bunun için bir anket yapılsa büyük bir çoğunluğun Mikasa'nın vurulmasını tercih edeceğinden eminim.
Herhangi bir kadının vurulmasına karşıyız. :dry:
Sanji is that you ?

Hayır bu kızın Sakura'dan farkı ne ? Eren de Eren. Bi dick yüzünden katletmediği adam kalmadı. Rainer'in mala bağlamasına da kızdım izlerken. Birader bir yol seçtiysen ne diye pişman oluyorsun? Oldun gördün başına gelenleri.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Mikasa'yi bir Sakura goruyorsan bunun sebebi wit studio'dur.

Mangada yaptigi tum diyalog ve karakter iletisimlerini "Ereh" ile degistirip waifuya cevirdiler.

Sakura Mikasa'nin tirnagi olamaz.

Ek olarak Reiner'in mala baglamasi cok normal, yasadigi hayati kimse yasamadi. Animede flashbackini de kestiler, daha uzun ve detayliydi cektikleri sorunlar. Ada icinde yaptiklarindan vicdan azabi duymasi normal.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Animesi son sürat devam ediyor. İzlemesi falan da acayip keyifli. Serinin şu anki hâli enfes.

Bu zamana kadar izlediğim hiçbir SnK sezonundan bu kadar zevk almamıştım. Yalnız içimde kötü bir his var.

Niyeyse serinin finali çok hoş olmayacakmış gibime geliyor. Umuyorum ki yanılıyorumdur.

Bir de mangada güncel olan arkadaşlara bir sorum var. Bir sezon daha gelir mi anime olarak? Gelirse ortalama kaç bölüm olur?
En son Beowulf75 tarafından 17 Şub 2021 04:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Gelmek zorunda. O da 16 bolum surer rahat.

Bu arada youtube'da Attack on Titan videosu izleme, yorum kismi spoiler kayniyor durumda.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Gelmesine gelecek Final Season Part 2 tadında bir şey de 10 bölüm olacak diye düşünüyorum ben. Son anime bölümü 1-1.5 manga sayısını kapsadı. Önümüzdeki 2 bölüm de o tempoda devam edecek gibi duruyor sadece bölüm başlıklarına bakarsak. Zaten sayılarla aynı isimler genelde. O yüzden önceden manganın 122.sayısında bu sezon bitecek deniyordu. Fakat an itibariyle 119da biteceği tahmin ediliyor. 119da biterse, ki manga da 139da bitecek, yine her 2 sayıdan 1 bölüm mantığında tam 10 bölüm çıkarırlar.

Ben şahsen 122de bitmesini ve geri kalan bölümlerden de 130-140dklik bir film çıkmasını istiyordum bazı yan arcları atlayarak ve OVA yaparak. Özellikle ikinci kısım için görseller daha da ön planda olacak şuanda olduğundan. Onu anca bir film bütçesi kurtarırdı. Fakat anime geliyor anlaşılan. Ellerinde zamanları olacak, umarım iyice üzerine uğraşma şansları olur.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Bence 122 ile bitecek ama 120, 121 ve 122'yi neredeyse tamamen skipleyecekler part 2'de gostermek icin.

MANGA SPOILERI TIKLAMAYIN OKUMUYORSANIZ
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

ugur_tatli yazdı: 12 Şub 2021 04:58 Gelmek zorunda. O da 16 bolum surer rahat.

Bu arada youtube'da Attack on Titan videosu izleme, yorum kismi spoiler kayniyor durumda.
Bir - iki ay önce yemiştim spoiler ya. Acı yoldan tattım ben onu. Bir daha da girmedim zaten. Dengesiz millet, ne yaparsın. :laugh:
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Son bölüme ve hıza bakıyorum da galiba 116. sayıda bitecek, 118i bile görmeyeceğiz. İkinci kısım da 12 bölüm olur herhalde bu durumda.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

116 ile bitecegi onaylandi dendi twitterda biri tarafindan, kaynak guvenli deniliyordu.

“Shingeki no Kyojin Anime” sayfasına dön