Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki no Kyojin Anime Genel Tartışma

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

ugur_tatli yazdı: 02 Haz 2019 23:18
MRTFR yazdı: 02 Haz 2019 22:45 Epeydir biriktiriyordum, özlemişim Shingeki'yi. :lol:

Hehe :evil:
Hahahahahahaha harika bir video. :laugh:

Yalnız senin mesajı okuyunca yeni bölümün çevirisi çıktı da izledin sandım. :unsure:
Animede günceldeyim şu anda(54. bölüm), 55 de yarın gelecek. Yalnız dayanamadım mangadan okumaya başladım. Seriyle ilgili en çok takdir ettiğim olaylardan biri gizemini uzun bir süre boyunca koruyabilmesi. Bu titanlar nereden gelmiş falan. Onları öğrenmeye başladım şimdi. :lol:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@MRTFR
Güncele gelirsen manga konularına da yaz, çok güzel gidiyor seri.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Yeni bölümü yeni izledim, az daha ağlatacaktı. Cidden hakkını verdiler. Erwin fanlarının başı sağolsun. 😢

Haftaya evin altında ne var öğreneceğiz 3 sezon boyunca bekledikten sonra. 🎈
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

ugur_tatli yazdı: 03 Haz 2019 15:45 Yeni bölümü yeni izledim, az daha ağlatacaktı. Cidden hakkını verdiler. Erwin fanlarının başı sağolsun. 😢

Bölüm çıktığından haberim yoktu, eski bölüm ile ilgili yorum görürüm sandım. Spoiler'ı dank diye yedim. Allah belanı vermesin Uğur. :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

RIP Erwin :(
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Outlaw yazdı: 03 Haz 2019 16:07
ugur_tatli yazdı: 03 Haz 2019 15:45 Yeni bölümü yeni izledim, az daha ağlatacaktı. Cidden hakkını verdiler. Erwin fanlarının başı sağolsun. 😢

Bölüm çıktığından haberim yoktu, eski bölüm ile ilgili yorum görürüm sandım. Spoiler'ı dank diye yedim. Allah belanı vermesin Uğur. :laugh:
Pazardan pazara çıkıyor, nasıl bilmezsin. :laugh:

“Shingeki no Kyojin Anime” sayfasına dön