Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki no Kyojin Anime Genel Tartışma

Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

ugur_tatli yazdı:
Keskinkılıç yazdı:Sanırım animesini izleyeceğim çizimler dediğiniz gibi çok berbat ama konu olarak gerçekten güzel ilk bölümü okudum.

Dipnot : Yalnız bi sorum olacak animesi mangasından eksik değil mi? Yani eksik verdiği yerler olursa oraları ek olarak verinde bilelim.
Animede eksik yok. 1. bölümden başla 25'e kadar izle. Daha sonra da mangadan 32. bölümden devam et. Ek olarak anime bittikten sonra Attack on Titan'ın bir ovası var. O ova'yı izle, mangada 18. bölüme ek olarak çıkmış bir bölümü içeriyor o ova.
Anime bitti. Ova dan sonra mangaya devam edeyim güncel de buluşuruk :lol:
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Favori Manga: One Piece
Naruto
Favori Anime: Naruto

Lan bende diyorum bi bok var bu işte. En korkağı bile yapıyordu bu adam bu kadar kararlı olmasına rağmen nasıl yapamıyor diyordumki kemeri bozukmuş. Buna rağmen havada birazcık dik durabildi. Düzgün kemeri taktı herkese nasıl tek atabilecek potansiyeli olduğunu gösterdi :lol: Şu Mikasa denen ukela görünümlü kaltağı hiç sevmedim yalnız.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Keskinkılıç yazdı:Şu Mikasa denen ukela görünümlü kaltağı hiç sevmedim yalnız.
:-)
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Naruto

Bu askerlerin alayı korkak yav, savaşanlarda Eren in gazına gelip savaşıyor. Eren de cidden arkadaşını korumak için devin ağzına girdi kolu koptu sanırsam ama bişe olmaz kolsuzda dövüşür heralde. Birde Devin sadece enseden vurulup ölme olayı ilginç bir fikir.

Dipnot : Bu eren sanırsam Deve dönüştü o devin devi öldürdüğü ilk anda farkettim. Ama umarım düşündüğüm gibi çıkmaz. Belki başka bir dev olabilir ve ya dev insan karışımı dna lar ile oldukça güçlü biri haline gelmiş olabilir böyle olursa daha iyi olur.
Resim
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Naruto

16.bölüme geldim ve genel olarak düşüncem şu yönde. Bence o devler insanların hepsini yemeli oradaki askerler özellikle bunu hak ediyorlar alayının amk hepsi oruspu çocuğu. İçlerinde ciddi anlamda ana karakter dışında düzgün biri yok o da arada bir salaklık yapıp karizmayı düşürüyor. Seri çok güzel ama karakterler dediğim gibi oruspu çocuğu bu gerçek değişmez yani. Elime cipsimi alır izlerim o insanlar ölürken.
Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

ugur_tatli yazdı:
Keskinkılıç yazdı:Şu Mikasa denen ukela görünümlü kaltağı hiç sevmedim yalnız.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

Keskinkılıç yazdı:16.bölüme geldim ve genel olarak düşüncem şu yönde. Bence o devler insanların hepsini yemeli oradaki askerler özellikle bunu hak ediyorlar alayının amk hepsi oruspu çocuğu. İçlerinde ciddi anlamda ana karakter dışında düzgün biri yok o da arada bir salaklık yapıp karizmayı düşürüyor. Seri çok güzel ama karakterler dediğim gibi oruspu çocuğu bu gerçek değişmez yani. Elime cipsimi alır izlerim o insanlar ölürken.
Sakin ol şampiyon :laugh:
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

@Keskin, yazdıklarında spoiler butonunu kullan başkaları da izlerken zevk alsın. Mesajlarını şimdi de düzenleyebilirsin ayrıca Flood da yapma.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Titan koşusu sahnesi süper. :lol:
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Bu titanlar zencilerin işi olabilir. Hiç zenci titan görmedim büyük ihtimal bu sefer zenciler ırkçılık yapıyor. Koşma şekilleri zaten :D

“Shingeki no Kyojin Anime” sayfasına dön