Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki no Kyojin Anime Genel Tartışma

Kullanıcı avatarı
Flokj
Favori Manga: Naruto,Bleach
Favori Anime: Naruto,Tokyo Ghoul, Kuroko no Basket, Haikyuu!
İletişim:

Bilgilendirme için teşekkürler. :)
Kullanıcı avatarı
forq1ven
Favori Anime: - Naruto Shippuuden
- Shingeki No Kyojin
- Tokyo Ghoul
- Death Note

Animeye dün başladım, biraz önce bitirdim. Son bölümün üstünden yaklaşık 1 sene geçmiş fakat hala 2. sezon başlamamış. Seri bitti mi acaba?
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Klonn16
Favori Manga: Naruto,Bleach
Favori Anime: Naruto,Death Note,Code Geass,Shingeki No Kyojin,Bleach

forq1ven yazdı:Animeye dün başladım, biraz önce bitirdim. Son bölümün üstünden yaklaşık 1 sene geçmiş fakat hala 2. sezon başlamamış. Seri bitti mi acaba?
2.sezon duyuruldu kısa zaman önce lakin ne zaman çıkacak söylenilmedi. Beklentilerde henüz 1- 1.5 yıl daha çıkmaması yönünde çünkü mangası aylık olarak çıkıyor ve ilk sezonu manganın 30 bölümünü geçti şu anlık 60 bölüm var eğer 2. sezon hemen başlarsa mangayı yakalar ve olası bir 3.sezon ihtimalinde 3-4 yıl beklemek demek olur buda.

Ayriyetten animenin ilk 13 bölümünü anlatan SNK Filmi yapılmakta onuda yayına sokmadan çıkmayabilir 2. Sezon
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Bayadır okumuyordum tekrar bi dolanınca aklıma takıldı maymun titan hakkında bi şeyler çıktı mı ? spoiler olur ne bilem özet olur vs. varsa o tarz bi şeyler gideri olan teoriler vs. sallasanıza neymiş ne değilmiş merak ettim.
Kullanıcı avatarı
Kuzey Kurtları
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach , Death Note , Attack on Titan

Kısa Lm yazdı:Bayadır okumuyordum tekrar bi dolanınca aklıma takıldı maymun titan hakkında bi şeyler çıktı mı ? spoiler olur ne bilem özet olur vs. varsa o tarz bi şeyler gideri olan teoriler vs. sallasanıza neymiş ne değilmiş merak ettim.
Çıkmadı daha heyecanla bekbende.Kilit noktalardan biri fibi duruyor.Bizim zırhlı ve devasa dev gördüğü zaman şaşkınlık ve mennuniyet yaşıyorlar.

Teorime gelirse.Bizim zırhlı dev Eren bizim gibilerin köyü var dedi ve surun dışına gidiyorlardi.Büyük ihtimalle bunun yanına.Bu ucube hem insanları dev yapabiliyor hemde kontrol edebiliyor.Erenin dev ordusuyla bunun dev ordusu kapisacak gibi geliyor.Malum Erenin de yeni güçleri buna musait.
Resim

'Efendi Kira lütfen beni cezalandır..'
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

2. sezon bugün 16:00'da geliyor. 12 bölüm sürecekmiş. Hadi hayırlısı.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Güzel haber takip. Takip edeceğim bir seri arıyodum.
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

''Shingeki no Kyojin Season 2'' : 1.Bölüm İzle
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

https://www.youtube.com/watch?v=xvn39K61hDw

İlk bölüm güzel olmuş. Epey vahşi. :evil:
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

► Spoiler Göster

SPOİLER :) :) Anime'den mi bilemem :)

“Shingeki no Kyojin Anime” sayfasına dön