Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki no Kyojin Anime Genel Tartışma

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Burada haftalık çıkan anime bölümlerini paylaşıp spoiler vermeden tartışabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

galeme
Favori Anime: .

4.bölümün sonunda tüylerim diken diken oldu, izlemeye devam. Hangi sahnede hangi müziği koyacaklarını çok iyi biliyorlar.
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Epey başarılı bi anime. Gerek müzikleri gerek çizimleri gerek konusu, aksiyon sahneleri falan müthiş. Manga daha güzel diyorlar ama animenin tadı kaçmasın diye mangayı okumayacağım. Tabi spoilerleri yedim turkanimedeki bi adam yüzünden ama olsun. Neyse, beğenerek izliyoruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Anime cidden sağlam. Müzikleri, Black Lagoon, Code Geass gibi animelerden bir basamak yukarıda. Ben yeryüzündeki tek insan topluluğunun bunlar olduğunu düşünmüyorum.
► Spoiler Göster
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Hephaistos
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Nereye girsem bununla ilgili bir şeyler diyenler var diye şimdi ilk bölümü izlemeye başladım bakalım.
İlk çalan fon müziğini sevdim, izlemeye devam edeyim.
Resim
No one stands on the top of the world.
Not you, not me, not even gods.
But the unbearable vacancy of the
throne in the sky is over. From now on...
I will be sitting on it.
-Aizen Sōsuke
galeme
Favori Anime: .

Oha dedim 5.bölümün sonunda. Bugünümü titanlara ayırmaya karar verdim. Güncele geleyim de mangasına da başlarım belki.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Shingeki no Kyojin Episode 19

19. bölüm spoiler içerir;
► Spoiler Göster
En son ugur_tatli tarafından 18 Ağu 2013 18:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Spoiler ve bölüm linki eklendi.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Bölüm pey iyiydi gerçekten. Ancak Eren'in kaşığı almak için dahi kolunu deve dönüştürüyor oluşu, ileride büyük sıkıntılara yol açacaktır. Kontrol edememeye devam ederse, takımındaki adamlara da zarar verebilir.

O kadının içindekinin annesi olma olasılığı nedir diye düşünüyorum. Bu çocuğun ailesi zaten nasıl bir aile anlamadım gitti. Haydi hayırlısı.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Hephaistos
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Dün animeye başladım, bugün mangayı bitirdim.
Sanırım bu mangada ileride aşk olacak değil mi ?
Eren malı hariç Mikasa'yla konuşanlar anladı, salak hala anlamadı.

Umarım aşk olmaz mangada. Olsa da karşılıksız olur ya da finale kadar cevapsız olur.
Manganın yarısında yiyişmelerini çekemem.

Neyse takip edelim bakalım şu mangayı. Güzele benziyor.
Ah bir de flashback yaptıkları zaman bunu tıpkı Kishimoto gibi ufak bir girişle yapsa da daha rahat anlasam.
Olayları çözene kadar şaftım kayıyor.
Resim
No one stands on the top of the world.
Not you, not me, not even gods.
But the unbearable vacancy of the
throne in the sky is over. From now on...
I will be sitting on it.
-Aizen Sōsuke

“Shingeki no Kyojin Anime” sayfasına dön