Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Güncel Attack On Titan Tartışma (Manga)

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bu seri nereye gidiyor anlayan var mı? Eren'in Liberio'daki saldırısı sonrası artık kafam birşey basmaz hale geldi.

Manga harika, hikaye süper, açıklamalar sürekli geliyor mükemmel bir şekilde ama kendimi tamamen kayıp hissediyorum bunca olay arasında. Kimin tarafında duracağımı da bilemiyorum. Lol
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

ugur_tatli yazdı: 08 Ara 2018 21:56 Bu seri nereye gidiyor anlayan var mı? Eren'in Liberio'daki saldırısı sonrası artık kafam birşey basmaz hale geldi.

Manga harika, hikaye süper, açıklamalar sürekli geliyor mükemmel bir şekilde ama kendimi tamamen kayıp hissediyorum bunca olay arasında. Kimin tarafında duracağımı da bilemiyorum. Lol
Onu bunu bilmem tek isteğim şu Eren'in en acı verici biçimde ölmesi. Tam bir şerefsiz oldu.
Kullanıcı avatarı
redstak

İsayama manganın son sayfasını çizmiş. Şöyle bırakayım.
► Spoiler Göster
En son redstak tarafından 14 Ara 2018 22:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

@redstak link çalışmıyor da bir daha yükleyebilir misin? merak ettim son sayfayı.
Kullanıcı avatarı
redstak

Fame yazdı: 14 Ara 2018 18:52 @redstak link çalışmıyor da bir daha yükleyebilir misin? merak ettim son sayfayı.

Yeniden yükledim yine olmazsa başka siteden yüklerim.
Kullanıcı avatarı
Fame

Buarada Eren zaman atlamasından sonra özellikle çok eleştiriliyor ama ben karakter gelişimini beğeniyordum Eren'in genel itibariyle. Olayların nasıl ve nereye bağlanacağını bilmiyoruz tabi ama her shonende olduğu gibi sevgi pıtırcıklığı yaparak sorunun çözülemeyeceğine karar vermesi ve buna göre gerekirse şiddet kullanması hikayeyi de karakteri de ilgi çekici hale getiriyor. Eren'i gördüğüm zaman heycanlanıyorum artık ki önceden bu hiç olmazdı. Artık Eren'in içinde olduğu sahneler, ki bu sayıda yaptığı giriş yalın ama etkileyiciydi, genel olarak merak oluşturup ürperti verebiliyor.

Armin ve Mikasa ile yaptığı konuşmada ise doğrularla karışık yalan söylediğini düşünüyorum. Çünkü herkes biliyor ki Eren önceden Mikasa'yı seviyordu. Aşırı korumacı olduğu için rahatsız edici bulmuş olabilir belki ama babalar gibi seviyordu. Özgürlük ve özgür olma üzerine yaptığı konuşma son derece cılız, zayıf ve iticiydi. Fakat onun dışında Mikasa'yı kendinden özgür bırakmaya, Armin'i de duygularının sebebinin farkına varmaya teşvik ediyor bence. Çünkü küçük çaplı olarak Lelouch'u oynayıp ve Zero Requiem yapma kafasında olabilir. Zeke ile diyaloga geçince biraz daha netleşecektir. Ayrıca Eren'in seri başındaki çocuk halini düşünüp şuan seride Yaegerist bir oluşumun olması Levi'ın düşündüğü gibi anılarrrr anılarrr dedirtiyor insana.

Levi vs Zeke II geleceği için de ayrıca mutluyum. Sağlam aksiyon bizi bekliyor. Mikasa vs Eren de görürsek aslında fena olmaz.
Kullanıcı avatarı
Fame

redstak yazdı: 14 Ara 2018 19:54
Fame yazdı: 14 Ara 2018 18:52 @redstak link çalışmıyor da bir daha yükleyebilir misin? merak ettim son sayfayı.

Yeniden yükledim yine olmazsa başka siteden yüklerim.
Yine olmamış kardeşim ya.. :/

“Shingeki no Kyojin Genel” sayfasına dön