Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki no Kyojin Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Tenzen-Sama yazdı:
Beowulf75 yazdı:Animeyi bitiren, mangada kaçtan başlamalı?
34tü galiba. Yalnız final bölümünde mangadan göstermedikleri yerler vardı. İstersen bir bak.
Tamam, sağ olasın.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
fcdemon
Favori Manga: Naruto,Bleach,Shingeki no kyojin
Favori Anime: Naruto,Bleach,Bakuman,Hellsing,Death note,Fullmetal alchemist brotherhood,
Gin no Saji

Mangayı güncel olarak çeviren varmı yoksa ingilizce mi takip edelim?
Kullanıcı avatarı
Tenzen-Sama
Favori Anime: Bleach, Full Metal Alchemist, GTO, 7 samurai, Basilisk, Shingeki No Kyojin, Samurai Champloo

fcdemon yazdı:Mangayı güncel olarak çeviren var mı yoksa ingilizce mi takip edelim?
Kotonaru çeviri grubu çeviriyordu. 54ü çevirdiler en son . Başka çeviren var mı bilmiyorum.

http://kotonaru.com/page/3/
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Türkçe çeviren var mı?
Kullanıcı avatarı
leshrink
Favori Anime: *

Arkadaşlar ben mangadan hatırladığım bir kareyi bulmaya çalışıyorum. Ancak orijinal seride mi yoksa spin off'larda mı gördüm emin değilim, yani bu kare BTF veya ACWNR'den de olabilir. Aradığım karede bir kadın ve bir erkek ağaçların arasında dikiliyor, kadının kucağında bir bebek var ve daha sonra bebeğin yüzüne yaklaşılmış bir kare var. Bana duvarların dışında bir yer izlenimi vermişti ilk görüşte ve nedense bebeği de Levi'ye benzetmiştim. Ben arıyorum, tarıyorum ama bulamıyorum. Böyle bir kare hatırlayan, gören var mı acaba? Şimdiden çok teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Beatrix Kiddo
Favori Anime: -

leshrink yazdı:Arkadaşlar ben mangadan hatırladığım bir kareyi bulmaya çalışıyorum. Ancak orijinal seride mi yoksa spin off'larda mı gördüm emin değilim, yani bu kare BTF veya ACWNR'den de olabilir. Aradığım karede bir kadın ve bir erkek ağaçların arasında dikiliyor, kadının kucağında bir bebek var ve daha sonra bebeğin yüzüne yaklaşılmış bir kare var. Bana duvarların dışında bir yer izlenimi vermişti ilk görüşte ve nedense bebeği de Levi'ye benzetmiştim. Ben arıyorum, tarıyorum ama bulamıyorum. Böyle bir kare hatırlayan, gören var mı acaba? Şimdiden çok teşekkürler.
Tumblr'da dolanırken karşıma çıktı, tam da bir yandan bu yazdığını okuyordum, şansa bak: http://littlebirdgonewild.tumblr.com/po ... -up-around
Kullanıcı avatarı
BlackQueen
Favori Manga: Gakuen Alice Fmab Dengeki Daisy Sihngeki no Kyojin KnB Naruto Fairy Tail Toradora
Death Note Kaichou wa Maid-Sama D-Grey Man Ao Haru Ride Noragami Kimini To Doke Billy Bad Assassination Classroom .naruto
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood Shingeki no Kyojin Kaichou Wa Maid-Sama Death Note Sword Art Online Seins;Gate KnB D. Gray Men Mirai Nikki Another Toradora Angel Beats Hellsig Sailor Moon Elfen Lied K-Project Noragami Dengenronpa

Mikasa ve Levi kardeş mi? :S :cheer: :)
Resim
Kullanıcı avatarı
leshrink
Favori Anime: *

Beatrix Kiddo yazdı:
leshrink yazdı:Arkadaşlar ben mangadan hatırladığım bir kareyi bulmaya çalışıyorum. Ancak orijinal seride mi yoksa spin off'larda mı gördüm emin değilim, yani bu kare BTF veya ACWNR'den de olabilir. Aradığım karede bir kadın ve bir erkek ağaçların arasında dikiliyor, kadının kucağında bir bebek var ve daha sonra bebeğin yüzüne yaklaşılmış bir kare var. Bana duvarların dışında bir yer izlenimi vermişti ilk görüşte ve nedense bebeği de Levi'ye benzetmiştim. Ben arıyorum, tarıyorum ama bulamıyorum. Böyle bir kare hatırlayan, gören var mı acaba? Şimdiden çok teşekkürler.
Tumblr'da dolanırken karşıma çıktı, tam da bir yandan bu yazdığını okuyordum, şansa bak: http://littlebirdgonewild.tumblr.com/po ... -up-around
Ta kendisi! Aradığım sayfa buydu çok iyi denk gelmiş, çok sağol :)
Kullanıcı avatarı
Kuzey Kurtları
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach , Death Note , Attack on Titan

Levi'nin doğuşu ve düşüşten önce serilerini türkçe nerden takip edebilirim bilgisi olan varmı ?

Bide yolda olan ova varmı ?
Resim

'Efendi Kira lütfen beni cezalandır..'
jagellon
Favori Manga: death note
Favori Anime: death note

manganın yeni bölüm çevirileri gelmiyor artık sanırım :(

“Shingeki no Kyojin Genel” sayfasına dön