Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hangi Birliğe Katılırdınız?

Hangi Birliğe Katılırdınız?

Askeri Birlik
3
12%
Polis Gücü
6
23%
Keşif Lejyonu
17
65%

Toplam oy: 26
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

ugur_tatli yazdı:Arkadaşlar ilk 10'a giren adam öyle kolay kolay ölür mü ilk günden. Korkmayın. :whistle:
Jean'ın cesedinin başındayken keşif birliğine katılma kararı aldığı çocuk ilk 10'da idi. Hani şu krala hizmet etmek isteyen temiz kalpli oğlan. Sanırım 7. idi.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

hercaiebabil yazdı:
ugur_tatli yazdı:Arkadaşlar ilk 10'a giren adam öyle kolay kolay ölür mü ilk günden. Korkmayın. :whistle:
Jean'ın cesedinin başındayken keşif birliğine katılma kararı aldığı çocuk ilk 10'da idi. Hani şu krala hizmet etmek isteyen temiz kalpli oğlan. Sanırım 7. idi.
İlk 10'a girenlerin çoğunluğu hayatta kaldı ki Marco'nun nasıl öldüğü henüz kesinleşmiş değil. Sen hangi birliğe girmek isterdin? :whistle:
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

ugur_tatli yazdı:
hercaiebabil yazdı:
İlk 10'a girenlerin çoğunluğu hayatta kaldı ki Marco'nun nasıl öldüğü henüz kesinleşmiş değil. Sen hangi birliğe girmek isterdin? :whistle:
Nasıl öldüğünün ne önemi var. Bedenin yarısı gitmişti. Artık titan mı bastı? Bir şeyin altında mı kaldı?
Çocuk daha birliğini seçemeden öldü. Sen birliği seçtikten sonraki ilk günden bahsediyorsun. :woohoo:

Hııı... Ben hangini seçerdim?
Güzel soru.
Rivalle ve Hanji dururken, diğer birlikleri seçmeye gönlüm el vermezdi herhalde. Peki keşif birliğini seçer miydim? 15 yaşındaki halimi göz önünde bulundurursak; evet. Ama şimdiki aklım olursa... Aklım olursa... Tamamen kendime güvenime bağlı, eğer reflekslerin Mikasa gibi olsaydı hiç düşünmez "keşif birliği"ni seçerdim.
He olmasaydı, o zaman zaten orduya katılmazdım.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Kahramanlıkla işim olmaz.Sinir stres olmadan polis gücünde yaşar giderim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Sanki polis timin de hayatta kalmak garanti. Çok güçlü değilsen keşif lejyonuna gitmezsin zaten.
Resim
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Outlaw yazdı:Sanki polis timin de hayatta kalmak garanti. Çok güçlü değilsen keşif lejyonuna gitmezsin zaten.
İlk 10'a girsem bile polis gücünü seçerim anlamında yazdım onu.Ayrıca orana vurursak daha garanti
rathalos
Favori Anime: Değişir

ugur_tatli yazdı:@rathalos
Panpa gerçekten özür dilerim. Buraya seriyi bitirmemiş birinin yorum atacağını beklemiyordum. Başlığı editleyeceğim.
Edit: Hatta bir başlık açayım spoiler ile alakalı. Bu seride spoiler yiyen çok oluyor.
Sorun yok zaten petrayı gördüğümden beri kıl kapmıştım.
Hem onun sonunu öğrendiğim için seriye tekrar başlamaya karar verdim :lol:
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Açıkçası gerçeği öğrendikten sonra hiç bir birliğin önemi yok ama yinede Keşif Birliğini seçerdim büyük ihtimal.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

ugur_tatli yazdı: 03 Kas 2013 21:03
hercaiebabil yazdı:
Aradan onca zaman gecti onu da ogrendik. Reiner cocugu titana yedirttirmis.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

ugur_tatli yazdı: 16 Eyl 2017 12:53
ugur_tatli yazdı: 03 Kas 2013 21:03
hercaiebabil yazdı: Jean'ın cesedinin başındayken keşif birliğine katılma kararı aldığı çocuk ilk 10'da idi. Hani şu krala hizmet etmek isteyen temiz kalpli oğlan. Sanırım 7. idi.
Aradan onca zaman gecti onu da ogrendik. Reiner cocugu titana yedirttirmis.
Çok kötü sahneydi ya. :/ Fakat hak vermeden edemiyorum Reiner ve diğerlerine.

“Shingeki no Kyojin Genel” sayfasına dön