Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hangi Birliğe Katılırdınız?

Hangi Birliğe Katılırdınız?

Askeri Birlik
3
12%
Polis Gücü
6
23%
Keşif Lejyonu
17
65%

Toplam oy: 26
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Eğer Attack on Titan evreninde 850 yılında yaşasaydınız ve acemi birliği olarak ilk 10'a girmeyi başarabilseydiniz hangi birliğe girmeyi isterdiniz?

Resim
Askeri Birlik
Duvarların ve halkın korunmasında yer alırsınız.

Resim
Polis Gücü
İç Duvarlarda yaşayıp toplum düzenini korumakta yer alırsınız, Kralı korumakta yer alırsınız.

Resim
Keşif Lejyonu
Duvarların dışına çıkıp titanlar hakkında bilgi toplarsınız.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Özgürlüğün kanatlarını seçerdim. Zaten öleceğiz en azından özgür bir şekilde ölmek isterdim.
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Polis gücü tabikide.Kahraman olmaya gerek yok :lol:
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Şahsi görüşüm kesinlikle Keşif Lejyonuna katılırdım. Duvarların arasında çiftlik hayvanı gibi yaşamak istemezdim.
galeme
Favori Anime: .

Tabi herkes kahramanlık peşinde. Bana göre kafası biraz çalışan polis gücünü seçer. 850 yıl yaşıcam yediğim önümde yemediğim arkamda, en sonda da bir dev tarafında öldürülcem bana uyar. Canım kıymetli benim dışarı çıkıpta hemen ölmek istemem.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

galeme yazdı:Tabi herkes kahramanlık peşinde. Bana göre kafası biraz çalışan polis gücünü seçer. 850 yıl yaşıcam yediğim önümde yemediğim arkamda, en sonda da bir dev tarafında öldürülcem bana uyar. Canım kıymetli benim dışarı çıkıpta hemen ölmek istemem.
Kahramanlık peşinde olanlar bence askeri birliğe katılıp duvar ve sivil halkı korumalı. Keşif Lejyonu farklı bir şey. Ben şahsen merakım uğruna ölümü göze alacak biriyim, dış dünyayı görmek isterim öyle bir evrende yaşasam. Zaten öyle bir evrende bir tanrının olacağından da şüpheliyim, o yüzden öbür dünya da olmayacağına göre öleceksem de bir iki titan kesip ölmek güzel bir ölüm gibi gözüküyor. :P
galeme
Favori Anime: .

Uğur gidişatın doğru vardığın sonuç yanlış. İşte öbür dünya olmayacaksa neden canımı tehlikeye atıp sevaba gireyim. Yatarım keyfime bakarım :-D
Kullanıcı avatarı
brsykt
Favori Manga: Naruto,one piece
Favori Anime: Darker Than Black,One piece,Bleach,Death note

Polis Lejyonuna katılırdım ben kral gibi yaşayıp toplumda itibar sahibi olurdum filan.
Keşifçilerde daşaklı ama biraz zeki bir titan çıksa en iyisinin 2 dakikalık ömrü var.
Resim
Kullanıcı avatarı
Leffwn
Favori Manga: Gintama, Feng Shen Ji, Sun ken rock, Vagabond, Berserk, Hajime no ippo, Toriko, Slam Dunk
Favori Anime: GinTama, Great Teacher Onizuka, One Outs,Jojo's Bizarre Adventure, Rainbow, Fma:Brotherhood, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins;Gate, Hajime no İppo, Hunter x Hunter 2011, Ergo proxy

Keşif lejyonu tercihim. Levi gibi birinin takımında olursam belki yaşama şansımda artar. :D
Resim
► Spoiler Göster
rathalos
Favori Anime: Değişir

galeme yazdı:Tabi herkes kahramanlık peşinde. Bana göre kafası biraz çalışan polis gücünü seçer. 850 yıl yaşıcam yediğim önümde yemediğim arkamda, en sonda da bir dev tarafında öldürülcem bana uyar. Canım kıymetli benim dışarı çıkıpta hemen ölmek istemem.
Düşüncede eksiklik var.
Mesela bende keşfi seçerdim ama animedeki elemanlar gibi titanı görünce dalaşmazdım.Dediğin gibi kahramanlığa gerek yok,titan mı çıktı?Kaç gitsin,gidip titanı öldürüp ne kazanacaksın :lol:

“Shingeki no Kyojin Genel” sayfasına dön