Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Dr. Stone - Tanıtım -

callfuble
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Şu tarz karakterlerin yüz ifadelerine bayılıyorum. Çocuğun normal bakarken çizimi yok sadece aşırı derecede şaşırmış şekilde bakabiliyor :laugh:
Resim
Resim
► Spoiler Göster
galeme

5. sayı
http://readms.net/r/dr_stone/005/4143/1

Eve gidince okuyup yorum atarım.
galeme

Güzeldi güzel valla heyecanlı gidiyor. Yalnız bu kız da dirildi, acaba binlerce yıl boyunca bu kızı canlı tutan neymiş?
Tsukasa serinin kötüsü olacak burası kesinleşti gibi.
Ayrıca çizimleri çok beğeniyorum. Şu sayfaya da güldüm. :D
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Şu aslanı parçalayan kişi kötü karakter olmak yerine farklı bi amacı olsa güzel olurdu.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

galeme yazdı: 30 Mar 2017 19:57 Güzeldi güzel valla heyecanlı gidiyor. Yalnız bu kız da dirildi, acaba binlerce yıl boyunca bu kızı canlı tutan neymiş?
► Spoiler Göster
Boichi yardırıyor her zamanki gibi. :lol: Adam sağlam çiziyor cidden.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

galeme yazdı: 30 Mar 2017 19:57 Güzeldi güzel valla heyecanlı gidiyor. Yalnız bu kız da dirildi, acaba binlerce yıl boyunca bu kızı canlı tutan neymiş?
► Spoiler Göster
Taşa dönüşen hiçkimse ölmüyor kanki. Bizimkilerin kendi kendiliğine kurtulmasının sebebi bilinçlerinin açık kalması. Bunlar kutsal suyu döktüğünde bilinci kapananlarda otomatikmen kendine geliyor.
galeme

_[Emre]_ yazdı: 30 Mar 2017 22:02
► Spoiler Göster
Taşa dönüşen hiçkimse ölmüyor kanki. Bizimkilerin kendi kendiliğine kurtulmasının sebebi bilinçlerinin açık kalması. Bunlar kutsal suyu döktüğünde bilinci kapananlarda otomatikmen kendine geliyor.
Hayır. Şu zeki olan herkesin diriltilemeyeceğini söyledi. İrade meselesi gibi bir şey yani. Bizim oğlan sırf sevdiği kızı düşündüğü için sürekli hayatta kalmış misal.
galeme

galeme

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

“Dr. Stone” sayfasına dön