Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 1079 Tartışma / 1080 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Kizilsac böyle yonkou bigmam ne zirt bir yonkouydu yahu.

Rezil rezil işler.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Allah belasini versin Wano'nun da Shanks'in da Kidd'in de, Big Meme'nin de Kaidou'nun da.

Guc dengelerini yazi tura ile belirliyor Oda yemin ederim.

Law'in da Kidd'in de foddera donusecekleri ellerine poneglyph gectiklerinde belliydi cunku Oda elinde yillar sure olmasina ragmen ne Karadakal'a ne de Shanks'a dogru duzgun bir endgame goal vermedi ve Wano sonrasi havadan One Piece yarisina soktu.

Bu elemanlar yillardir oyunda olduklari halde nasil poneglyphleri kendileri toplamaya calismayip Big Meme ve Kaidou geberince Kidd ve Law'dan bedavaya toplamalari bence buyuk bir yazim sorunu.

Karasakal'in offscreen Law'i yenecegimden suphem yok da Shanks'in Big Meme'nin defalarda saldirilarina maruz kalip kazanan Kidd'e tek atmasi bullshit.

Hani Kaidou en guclu karakterdi bla bla bla?

Kaidou'nun Shanks'in gosterdiginin binde biri kadar bir feati yok suanda.
Kaidou beceriksizi 5 yasindaki cocugu oldurmekten aciz birisi.

Benim size tavsiyem bu seriyi gotunuzle okuyun. Time skipten beri kalite zaten dustukce dustu ama Wano sonrasi Boruto seviyesine indi gozumde.

Sanji en azindan power up aldi, tek sevincim o.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Şaka maka Bleach'ın şu an hem One Piece hem de Naruto'dan çok daha iyi durumda olması.

Son gülen iyi gülermiş kek.

Ben 5-6 bölümdür okumuyorum one piece hedefim komple bırakmak sizede tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

_[Emre]_ yazdı: 24 Mar 2023 17:50 Şaka maka Bleach'ın şu an hem One Piece hem de Naruto'dan çok daha iyi durumda olması.

Son gülen iyi gülermiş kek.

Ben 5-6 bölümdür okumuyorum one piece hedefim komple bırakmak sizede tavsiye ederim.
Ya artik haftalik stresimi doktugum bir seri haline geldigi icin birakamiyorum o problem var. Lmao
Bir One Piece bir de OPM.
Daha ne kadar batiracaklar onu merak ediliyorum.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

ugur_tatli yazdı: 23 Mar 2023 18:44 Allah belasini versin Wano'nun da Shanks'in da Kidd'in de, Big Meme'nin de Kaidou'nun da.

Guc dengelerini yazi tura ile belirliyor Oda yemin ederim.

Law'in da Kidd'in de foddera donusecekleri ellerine poneglyph gectiklerinde belliydi cunku Oda elinde yillar sure olmasina ragmen ne Karadakal'a ne de Shanks'a dogru duzgun bir endgame goal vermedi ve Wano sonrasi havadan One Piece yarisina soktu.

Bu elemanlar yillardir oyunda olduklari halde nasil poneglyphleri kendileri toplamaya calismayip Big Meme ve Kaidou geberince Kidd ve Law'dan bedavaya toplamalari bence buyuk bir yazim sorunu.

Karasakal'in offscreen Law'i yenecegimden suphem yok da Shanks'in Big Meme'nin defalarda saldirilarina maruz kalip kazanan Kidd'e tek atmasi bullshit.

Hani Kaidou en guclu karakterdi bla bla bla?

Kaidou'nun Shanks'in gosterdiginin binde biri kadar bir feati yok suanda.
Kaidou beceriksizi 5 yasindaki cocugu oldurmekten aciz birisi.

Benim size tavsiyem bu seriyi gotunuzle okuyun. Time skipten beri kalite zaten dustukce dustu ama Wano sonrasi Boruto seviyesine indi gozumde.

Sanji en azindan power up aldi, tek sevincim o.
Haftalardır yazmıyorum, sövmeye gelmiştim duygularıma tercüman olmuşsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
Trao
Favori Manga: Bleach, Lovely Complex, Naruto, One Piece, Gangsta
Favori Anime: Gungrave, Hajime no İppo, Boku no Hero Academia, Samurai Champloo, Naruto,

Olan Killer'a oldu. Akılsız kaptanı yüzünden başına gelmeyen kalmadı.
Resim
embayo
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece

shanks galiba açık ara en güçlü yonkou, kaido vs. hikaye hep; adam ne yaptı anlamadım, bişeyde yapmadı sanki
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Kızıl Saç'ın gücünü gösteren güzel birkaç sahne var. Karasakal atakta yine maşallah, tam icraat adamı hiç boş durmuyor. Jack kekosuna her girdiği aksiyonda dayak yemesine rağmen şöyle icraat böyle icraat yapıyor diyenler Karasakal'a ezik diyor. Halbuki adam tam winner, bir projesi başarısız olsa bile hemen başka plan kurup ona göre hareket ediyor. Vallahi razıyız biz bu adamdan. Seriyi ayakta tutan tek karakter Karasakal idir. Ben bunu bilir bunu söylerim.

Bölüm çok güzeldi.

Acaba adaya gelen Aokiji mi? Kizaru ile karşılaşırlarsa güzel birkaç sahne çıkabilir.
Resim

“One Piece Manga” sayfasına dön