Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 913 Tartışma / 914 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Acaba bu bir ay arc'in bitmesine olan sure mi yoksa arc bittikten sonra baslarina buyuk bir olay mi gelecek?

Zoro'nun iyice delik desik olmasina sevindim, Sanji olmak neymis anlasin.

Sebiyi iyilestirecekler sanirim gelecek bolum, baska hicbir karakter suanda beni o kadar ilgilendirmiyor. Yavrucaga yemek de versinler.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

ugur_tatli yazdı: 03 Ağu 2018 18:45 Acaba bu bir ay arc'in bitmesine olan sure mi yoksa arc bittikten sonra baslarina buyuk bir olay mi gelecek?

Sebiyi iyilestirecekler sanirim gelecek bolum, baska hicbir karakter suanda beni o kadar ilgilendirmiyor. Yavrucaga yemek de versinler.
Bir şeyi yok yav, sıyırdı bir kaç atak alt tarafı. Bak gör bu arc çok sağlam birini indirecek. Hayır Zoro'da tayfamızın üyesi, eyvallah. Ama ben Sanji'ye yapılan muameleye tutuluyorum. Adam kendi arc'ın da bile akamıyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

ugur_tatli yazdı: 03 Ağu 2018 18:45 Acaba bu bir ay arc'in bitmesine olan sure mi yoksa arc bittikten sonra baslarina buyuk bir olay mi gelecek?

Zoro kıymık gibi çıkardı. :) Umarım Zoro, Sanji'nin yaptığı saygısızlığı öğrenir de bir güzel keser : )
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

JiraiyaFlash yazdı: 03 Ağu 2018 13:20 ​Oda gene geri sayım mekanizması kurdu yeter bıktım bundan artık. Şimdi de ay sonunu görme şansın %19 diyor. Hepimiz ay sonunda yaşayacağını biliyoruz (seri 1 ayda bitmiyorsa eğer) o zaman buna ne gerek var.

Punk Hazard -> Zehir bulutu geliyor
Dressrosa -> Kuş Kafesi geri sayımı
Big Mom -> BM geri sayımı ve Katakuri'nin harika, mükemmel ve luffy den kat kat güçlü olduğunu söyleyip beklenti kasma
Reviere -> Devrimcilerin saldırıp saldırmayacağı geri sayımı
Wano -> 1 aylık zaman süresi

Yani bu hype taktiğini artık bırakmalı.. İğrenç bişi çünkü hepimiz Luffy'nin her şeyi atlatıp korsan kralı olacağını biliyoruz. Bizim merak ettiğimiz nasıl olacağı ama sen hype'I olup olamayacağı üzerine kuruyorsun sürekli..

Basil'in geleceği Katakuri'den daha iyi gördüğü gerçeği.. Dur bakalım bu sefer şapkadan ne çıkaracak Oda. Son seferlerde tavşan niyetine b.k çıkarıyor bakalım bu sefer ne olacak.

Takometre ile çalışan arc yaptı yine...
Giriş güzeldi fakat bu bölüm hoşuma gitmedi be kardaş. Yoruma katılıyorum.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Hawkins 2 yıl önce bu yaratığa dönüşüyordu şimdi petiymiş edasıyla saldırtabiliyor. İlginç
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Edit:Neyse 3-5 kişiyiz ironi yapmaya gerek yok :D
Yine ara var.Onun dışında ben mutluyum.Tayfanın 2 asının ile birlikte yolculuğa devam etmesine.Diğer haftalar öbürlerine odaklanır 2 ay sonra buluşurlar herhalde :)
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Zoro'nun her yaptığı hareketten anlam çıkarttırıyor Oda, Zoro'nun lehine. Burada da koruyordu deniyor...

Hep bir fedakarlık, hep bir duruş veya bir mimik. Acıların çocuğu Şanci :D

Geçiş bölümü olduğu için bunlar pek şey etmemek lazım. Hawkins'İ görmek güzel tabii
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Zoro’nun bi süpernovayla mücadele edebilmesi normal. Luffy’nin dengi law ve kidd idi (eskiden). Zoro’nun da en azından hawkins, apoo gibi ortanca seviye süpernovaların seviyesinde olması lazım. Zoro kaptan olmamasına rağmen ödülü hawkins’e çok yakın. Luffy’nin dövüşe nerdeyse dahil olmamasına şaşırmadım.
Zoro’nun çivi yemesi normal. Zaten hızlı bi adam değil gelen saldırıları ya blokluyor ya da yiyor. Ama haberi yokken kendisini köpek balığı ısırdığında yaralanmayan adam çiviye nasıl kan verir onu bilemem. Hawkins bi şekilde çivilere haki koymuştur belki.

Luffy’nin gomu gomu pistol kullanırken kılıç kullandığını iddaa etmesi komikti. Zoro’nun tepkisini ve kılıcı tanıması da hoşuma gitti.

1 ay meselesi geri sayım olarak kullanılmaz bence. Adam yarın mı yoksa bi hafta sonra mı öleceklerini söylememiş sonuçta. 1 arc’ın bi ay sürmesi de zor. Mangaka büyük bi savaş çıkacağını küçük notlarla belli ediyor tıpkı ace yakalandığında verdiği notlar gibi. Hawkins’in baktığı fala o savaş da dahildir belki.
Kullanıcı avatarı
urux
Favori Manga: One piece, Naruto, Bleach.
Favori Anime: One piece, Naruto, Bleach.

byakusharinnegan yazdı: 04 Ağu 2018 18:40 Zoro’nun bi süpernovayla mücadele edebilmesi normal. Luffy’nin dengi law ve kidd idi (eskiden). Zoro’nun da en azından hawkins, apoo gibi ortanca seviye süpernovaların seviyesinde olması lazım. Zoro kaptan olmamasına rağmen ödülü hawkins’e çok yakın. Luffy’nin dövüşe nerdeyse dahil olmamasına şaşırmadım.
Zoro’nun çivi yemesi normal. Zaten hızlı bi adam değil gelen saldırıları ya blokluyor ya da yiyor. Ama haberi yokken kendisini köpek balığı ısırdığında yaralanmayan adam çiviye nasıl kan verir onu bilemem. Hawkins bi şekilde çivilere haki koymuştur belki.

Luffy’nin gomu gomu pistol kullanırken kılıç kullandığını iddaa etmesi komikti. Zoro’nun tepkisini ve kılıcı tanıması da hoşuma gitti.

1 ay meselesi geri sayım olarak kullanılmaz bence. Adam yarın mı yoksa bi hafta sonra mı öleceklerini söylememiş sonuçta. 1 arc’ın bi ay sürmesi de zor. Mangaka büyük bi savaş çıkacağını küçük notlarla belli ediyor tıpkı ace yakalandığında verdiği notlar gibi. Hawkins’in baktığı fala o savaş da dahildir belki.

Zoro da bir süpernova. Onun gibi Killer da süpernova ve kaptan değil.

Resim
Opensource forever
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday
Favori Manga: Bleach, Berserk, Kurozuka, Gantz
Favori Anime: Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

Dur gizem yapayım da yine çomar okurlarım hypelansın.

Sıktı artık Oda. İlerlet şu kodumun evren kurgusunu.
Resim

Gēmu no yōna seikatsu o okuru..

(Oyun gibi hayat yaşıyorum..)
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön