Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 929 Spoiler Resim ve Tartışma

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Resim

Zoro reyis görünüyor sonunda. Manga geç gelecekmiş....
Konu Dışı
Bazen bölüm sonlarında "double issue" yazıyor ama tek bölüm geliyor. Bu haftaki shounen jump için de aynısı yazıyordu geç geleceğini okudğum yerde. Ama biz hep tek bölüm okuyoruz. Bunun farklı bir anlamı mı var yoksa ben yanlış mı yorumluyorum?
Resim
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Resim

Orochi buymuş, Shogun yani.

Orochi, 3 cp0 üyesiyle konuşuyormuş. Bunlardan 2'si dressrosada görünmüş, diğeri farklıymış.
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bu hafta yok saniyordum. Lol
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Flying 6 Brothers” are the top 6 strongest among all the headliners. Drake and Pageone are 2 of them.
Also, based on Japanese spoiler, Zoro and that flatterer are heading to Ebisu town, not Flower Capital. They are currently at the ruins of Kibi.

Orochi requests a deal related to Vegapunk and CP0 rejects it. Then, Orochi attacks one of the cp0.
Orochi: With Kaidou on my back, I’m not even afraid of the Celestial Dragons and Marines.

The spoiler mentions that Orochi is in his “snake form” when he is talking with cp0, but that form is a silhouette.

Umarım doğru çıkar. Daha fazla rakip gerekiyor.
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön