Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 929 Tartışma / 930 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü Değerlendirin

İyi
2
29%
Orta
4
57%
Kötü
1
14%

Toplam oy: 7
Kullanıcı avatarı
urux
Favori Manga: One piece, Naruto, Bleach.
Favori Anime: One piece, Naruto, Bleach.

redstak yazdı: 30 Ara 2018 17:54
Tulpar-Byakugan yazdı: 30 Ara 2018 17:48
redstak yazdı: 30 Ara 2018 17:29

Yok yanlış anlamışsın. Pageone ve X-drake ile birlikte 6 kişilik bir ekip var. Onlar headliner içerisindeki en güçlü kişiler. Pageone'ı gördük bu arada X-Drake'ın yanındaki eleman o.
"The six strongest headliners... Two of them, Drake and Page One. " Benim buradan anladığım, 6'dan fazla headliner denilen rütbeliler var. Bunlar belki 10 belki 15. Bunların tanesi en güçlüleri diye geçiyor ve bu altılıdan ikisi X Drake ve Page One.
Bu arada ben Page One'ı görmedik derken yani bir dövüşünü falan görmedik kıyaslama yapmak için manasında söyledim.

Ekleme: Drake Tek Boynuzlu gibi olmuş. Öbür eleman da dinozordan çok timsaha benziyor :lol:

Aslında ikimizde aynı şeyi diyormuşuz. Aynen o altılı ''flying fighters'' diye geçiyor. Belki hepsi dinozor meyvesine sahiptir.

O ''Flying Fighters'' olayı ya yanlış çeviri ya da meyveleri dragon-dragon diye geçiyordu. Belki aralarında ejderha falan da vardır. Veyahut X-drake geppo falan kullandığı için uçuyor sanabilirler.
Six Flying Dragons olayı doğru. 7 değil. Her zaman ki gibi Oda efsanelerden esinleniyor.
Kore de böyle bir eski kitap varmış Yongbieocheonga. Dizisi falan da var.

Bu altısı özel bir ekip olmalı. Muhtemelen dinazor meyveli vs.
Opensource forever
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Ben süpernovaların bu arc , tayfadan çok daha geri planda çizileceğini düşünüyorum. Sanji yol üzerinde bu Drake'i alır sonra gider Queen'i alır, ahada bakın buraya yazıyorum bunu, sonrada dersiniz. King ve Queen'in çok gerisinde bu isimler herşey ortada, ve adamlar açıkçası resmen Kaido'nun adamı olarak harcanmak için çizilmişler, seride pek bir değerleri yok gibi görünüyor, en kötü nesil ayağına ne ettiniz şu adamları be.

Ayrıca şu dinazor meyveli başka bir pezevenk çıkmış onuda yol üstünde sikecekler gibime geliyor, tayfadan başka birileri alsın onuda :D

Süpernovalarda sadece Luffy, Kid ve Law önplanda.

Bunun dışında cp0'daki sıradan bir elemanın adamın kafasına Shogun mermi sıkıyor, adamda hiçbişe yok. Pekoms ezik seni :D
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Luffysan yazdı: 31 Ara 2018 21:47 Ben süpernovaların bu arc , tayfadan çok daha geri planda çizileceğini düşünüyorum. Sanji yol üzerinde bu Drake'i alır sonra gider Queen'i alır, ahada bakın buraya yazıyorum bunu, sonrada dersiniz. King ve Queen'in çok gerisinde bu isimler herşey ortada, ve adamlar açıkçası resmen Kaido'nun adamı olarak harcanmak için çizilmişler, seride pek bir değerleri yok gibi görünüyor, en kötü nesil ayağına ne ettiniz şu adamları be.

Ayrıca şu dinazor meyveli başka bir pezevenk çıkmış onuda yol üstünde sikecekler gibime geliyor, tayfadan başka birileri alsın onuda :D

Bunun dışında cp0'daki sıradan bir elemanın adamın kafasına Shogun mermi sıkıyor, adamda hiçbişe yok. Pekoms ezik seni :D
Tekkai olduğu için bu tarz saldırılar onlara işlemez. Ha bu Pekoms'un ezik olduğu gerçeğini değiştirmiyor. :D

Ayrıca ilk paragrafının sonunda Sanji yatağı ıslak bir şekilde uyanıyor sanırım. :lol:
Kullanıcı avatarı
Luffysan

_[Emre]_ yazdı: 31 Ara 2018 22:33
Luffysan yazdı: 31 Ara 2018 21:47 Ben süpernovaların bu arc , tayfadan çok daha geri planda çizileceğini düşünüyorum. Sanji yol üzerinde bu Drake'i alır sonra gider Queen'i alır, ahada bakın buraya yazıyorum bunu, sonrada dersiniz. King ve Queen'in çok gerisinde bu isimler herşey ortada, ve adamlar açıkçası resmen Kaido'nun adamı olarak harcanmak için çizilmişler, seride pek bir değerleri yok gibi görünüyor, en kötü nesil ayağına ne ettiniz şu adamları be.

Tekkai olduğu için bu tarz saldırılar onlara işlemez. Ha bu Pekoms'un ezik olduğu gerçeğini değiştirmiyor. :D

Ayrıca ilk paragrafının sonunda Sanji yatağı ıslak bir şekilde uyanıyor sanırım. :lol:
Nerden biliyorsun belki tekkai kullanmadı? Kafası vücudu direkt aşırı serttir, böyle bir ihtimal olamaz mı? Neyse fazla tartışmayacağım bu konuyu, cp0'ın en güçsüz elemanı bile >>> Pekoms'tur bence.

Sanji'nin yüzünde ter akıyor sadece. Zoro'da '' 6 üst rütbeli '' den olmayan Hawkins ile kısa süreli kapışırken '' Ter '' vardı yüzünde, hatta yüzünü çizdi Hawkins'in oyuncağı kan aldı. Ama arc sonu bunların bir önemi olmayacak, hepsi harcanıp gidecek bizim ittifaka ve tayfaya.

Sanji'nin yüzünde ter olması onun bir anlık '' tepki '' gösterme ifadesidir ki çok büyük bir tepki bile değil küçücük.

Edit : Sanji'nin ter olayından dolayı böyle yazdıysan tabi, başka bir anlam çıkaramadım o dediğinden çünkü.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Ben adamın maskesi kurşun geçirmez diye düşündüm. Onlar maske değil mi öyle surat mı olur?
Haki veya tekkai kullanmadan derisi kurşun geçirmez olan çok çok az karakter var mangada. Vinsmoke ailesine kurşun işlemiyor diye özel mermi yapıldı onlar için. Zırh delici falan bile değil “anti-germa” dediler mermilere. Kurşunla delinmeyen fazla insan yok mangada. Yonkou bile “doğrudan gülle yedi bişey olmadı” şeklinde övülüyor.
Bi de pekoms o mermiyi yediğinde yere yapıştı. Sıradan bi insan bile tabancayla o hale gelmez. Normal mermi değildi o. Gülle ile tabanca arasında büyük bi aralık var.

Bence de cp0 elemanları pekoms’tan baya güçlüdür tabi ona bişey demem.

Law shicibukai oldu ve stratejiye başlayana kadar ünvanıyla korundu. Luffy antrenman yaptı. Yaşını değiştiren kız zaten yakalanamaz. Geri kalanlardan sadece kid kimsenin kölesi olmadı. Tüm süpernovalar yonkoulara diz çöküp law, luffy ve kid’e kıyasla ezik olduklarını kanıtladılar bence. Shabondy’de belliydi bu üçlünün yerinin ayrı olduğu.

Yıkımcılar zoro ve sanjiye fazla gelir. Ama kaido’nun tayfası big mom gibiyse oven, daifuku gibiler az gelir. Zoro ve sanji eğer savaştan önce birileriyle dövüşecekse süpernovalar en mantıklı seçenek olur.
Eğer böyle olacaksa bence de boşa harcanmış olurlar. Umarım bege gibi planları vardır onların da.
Kullanıcı avatarı
Luffysan

byakusharinnegan yazdı: 01 Oca 2019 04:49 Ben adamın maskesi kurşun geçirmez diye düşündüm. Onlar maske değil mi öyle surat mı olur?
Haki veya tekkai kullanmadan derisi kurşun geçirmez olan çok çok az karakter var mangada. Vinsmoke ailesine kurşun işlemiyor diye özel mermi yapıldı onlar için. Zırh delici falan bile değil “anti-germa” dediler mermilere. Kurşunla delinmeyen fazla insan yok mangada. Yonkou bile “doğrudan gülle yedi bişey olmadı” şeklinde övülüyor.
Bi de pekoms o mermiyi yediğinde yere yapıştı. Sıradan bi insan bile tabancayla o hale gelmez. Normal mermi değildi o. Gülle ile tabanca arasında büyük bi aralık var.

Bence de cp0 elemanları pekoms’tan baya güçlüdür tabi ona bişey demem.

Law shicibukai oldu ve stratejiye başlayana kadar ünvanıyla korundu. Luffy antrenman yaptı. Yaşını değiştiren kız zaten yakalanamaz. Geri kalanlardan sadece kid kimsenin kölesi olmadı. Tüm süpernovalar yonkoulara diz çöküp law, luffy ve kid’e kıyasla ezik olduklarını kanıtladılar bence. Shabondy’de belliydi bu üçlünün yerinin ayrı olduğu.

Yıkımcılar zoro ve sanjiye fazla gelir. Ama kaido’nun tayfası big mom gibiyse oven, daifuku gibiler az gelir. Zoro ve sanji eğer savaştan önce birileriyle dövüşecekse süpernovalar en mantıklı seçenek olur.
Eğer böyle olacaksa bence de boşa harcanmış olurlar. Umarım bege gibi planları vardır onların da.
Tartışmak için söylemiyorum ama tek birşey söyleyeceğim. Orada Bege'nin adamları sıkıyor kurşunu. Ve açıkça görüldüğü üzere normal mermiler.

Gülle gibi olsaydı Oven'ın kafasına sıktığı gibi '' Patlama '' gösterilirdi.

Ama burada Bege'nin adamları kurşun atıyor olay bu. Patlama efektide yok bu yüzden direk mermiyle öyle.

Tartışmak için söylemedim dediğim gibi sadece yanlışın var orada onu belirtiyim dedim.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön