Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 943 Tartışma / 944 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Yasu'nun ölmüş olma ihtimali aklımın ucundan bile geçmemişti yorumları okuyana kadar. 😅
Chopper gelir iki bandaj sarar iyileşir.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Luffysan yazdı: 25 May 2019 23:11
Tulpar-Byakugan yazdı: 24 May 2019 23:35 Hikayeyi karakterleri işlemejk için böyle bölümler şart ama manga zaten iki haftada bir ara veriyor, konu yavaş ilerliyor o yüzden çoğu kişi de aksiyon bekliyor. Umarım haftaya Sanji vs. Drake, Zoro vs Shogun görürüz. Diğerleri de bir şekilde dahil olacak gibi.
Bu arada, Yasu'nun ölmemiş olabileceğini düşünen tek ben miyim?
Tek değilsin, geçen bölümde demiştim '' Oda gene trollüyor mu yoksa'' diye.

Op'ta ölmüş cesedi tam görmeden öldüğüne bende tam inanmam.
Aynen ben de. Mangaka adam öldürmek istemiyor ısrarla.

@Uchiha_Itaçi, tek değimişim :laugh: O delik deşik etmeye bakma pek. Seride bombayla patlayan, iç organlarına dayak patlayan, mermi manyağı olan bir sürü karakter geçti ama hepsii yaşıyor. Ölmüş olsa bile "hayata dön..." denmesi bende şüpheye sebep oldu, sanki Toko'nun meyvesi çıkacak gibi geliyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Tulpar-Byakugan yazdı: 26 May 2019 00:53 Aynen ben de. Mangaka adam öldürmek istemiyor ısrarla.

@Uchiha_Itaçi, tek değimişim :laugh: O delik deşik etmeye bakma pek. Seride bombayla patlayan, iç organlarına dayak patlayan, mermi manyağı olan bir sürü karakter geçti ama hepsii yaşıyor. Ölmüş olsa bile "hayata dön..." denmesi bende şüpheye sebep oldu, sanki Toko'nun meyvesi çıkacak gibi geliyor.
Toko'nun meyvesinin olabilceğini sanmam çünkü zaten bozuk Smile'lardan yemişler bütün kasaba olarak. Şeytan meyvesi yemiş sayılırlar. Ebisu kasabasından kimsenin bir meyve gücünün olması pek mümkün değil. Tabi Toko aslında bozuk Smile yememiş, insanları taklit ettiğinden ve babasının etkisi yüzünden o haldedir vs diye açıklarsa Oda bilemem.
En son ugur_tatli tarafından 26 May 2019 16:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Alıntı hatasını düzelttim.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Fame yazdı: 26 May 2019 09:35 Toko'nun meyvesinin olabilceğini sanmam çünkü zaten bozuk Smile'lardan yemişler bütün kasaba olarak. Şeytan meyvesi yemiş sayılırlar. Ebisu kasabasından kimsenin bir meyve gücünün olması pek mümkün değil. Tabi Toko aslında bozuk Smile yememiş, insanları taklit ettiğinden ve babasının etkisi yüzünden o haldedir vs diye açıklarsa Oda bilemem.
Smile yiyen bir kişi normal şeytan meyvesi de yiyebiliyor diye biliyorum. Monet'te hem zoan hem de logia vardı.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

_[Emre]_ yazdı: 26 May 2019 15:08
Fame yazdı: 26 May 2019 09:35 Toko'nun meyvesinin olabilceğini sanmam çünkü zaten bozuk Smile'lardan yemişler bütün kasaba olarak. Şeytan meyvesi yemiş sayılırlar. Ebisu kasabasından kimsenin bir meyve gücünün olması pek mümkün değil. Tabi Toko aslında bozuk Smile yememiş, insanları taklit ettiğinden ve babasının etkisi yüzünden o haldedir vs diye açıklarsa Oda bilemem.
Smile yiyen bir kişi normal şeytan meyvesi de yiyebiliyor diye biliyorum. Monet'te hem zoan hem de logia vardı.
Monet birden fazla meyve yemedi. Law yeteneğini kullanıp kuş bacak ve kanatlarıyla değiştidi kızın vücudunu Kahverengi Sakal ve adamlarına yaptığı gibi.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

ugur_tatli yazdı: 26 May 2019 16:07
Monet birden fazla meyve yemedi. Law yeteneğini kullanıp kuş bacak ve kanatlarıyla değiştidi kızın vücudunu Kahverengi Sakal ve adamlarına yaptığı gibi.
Bilmiyordum eyw.

Ben Monet yüzünden uzun zamandır smile yiyenler şeytan meyvesi de yiyebiliyor sanıyordum. :D :D
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

_[Emre]_ yazdı: 26 May 2019 16:28

Bilmiyordum eyw.

Ben Monet yüzünden uzun zamandır smile yiyenler şeytan meyvesi de yiyebiliyor sanıyordum. :D :D
Evet madem kendi ağzın ile söyledin bize de seni örselemek ve ötekileştirmek düşer iyi birer forum dostu olarak. Buyurun arkadaşlar. İlk kurşunu en günahlı olarak ben atıyorum.

Sen kesin OP'i de soldan başlayarak okuyorsundur.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Kral şu tipini siktiğimin Orochi şerefsizini kesmek sana yakışır.

► Spoiler Göster
_[Emre]_ yazdı: 26 May 2019 16:28

Bilmiyordum eyw.

Tsubasa okumak yerine op okusaydın keşke. :/ :P
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön