Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 944 Tartışma / 945 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü nasıl buldunuz

Çok İyi
3
43%
İyi
2
29%
Eh İşte
1
14%
Kötü
1
14%
Çok Kötü
0
Oy yok

Toplam oy: 7
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Belli oldu artık. Luffy Kidgili de kurtaracak. Bu kadar da olmaz yani Kamazo ile Killer ne alaka? Basit dramlarda son nokta.

Sevmedim bölümü.
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Süpernovalardan bir cacık olacağını düşünmüyorum hiçbir zaman, halada öyle fikrim.

Killer güzel tek yemiş tekrar belirtiyim.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Luffysan yazdı: 31 May 2019 19:52 Süpernovalardan bir cacık olacağını düşünmüyorum hiçbir zaman, halada öyle fikrim.

Killer güzel tek yemiş tekrar belirtiyim.
Süpernova'ların zaten hepsi değil de sadece içlerinden birkaç tanesi Yonkou olma yolunda ilerleyebilir. Gerisi ancak bir Yonkou'nun elinin altına girebilecek kimseler. Yani şöyle bir baktığımız zaman Yonkou olma potansiyeli sadece Luffy, Eustass Kid ve belki Trafalgar Law. Law epeyi zorlama oldu farkındayım, meyvesinin özelliği güzel. üç tür haki kullanıcısı olsa bir de Trafalgar'ın da bir şansı olabilir. Şu anda sadece Luffy ve Kid var.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

► Spoiler Göster
En son ugur_tatli tarafından 06 Haz 2019 18:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gelecek bölümden spoiler
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön