Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 948 Tartışma / 949 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Ryuuma yazdı: 06 Tem 2019 10:50 Koca big mom arc'ın özeti Luffy'in yeni haki kapması. Buda öle olacak gibi.
MF'den sağlam olacak diye açıklaması vardı sanırım, valla bu da BM arc gibi fiyaskoyla sonuçlanırsa üzülürüm.

Udon kısımlarını atarsak güzel gidiyordu aslında arc.
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Tüm tayfanın önemli şeyler yaptığı, hepsinin güçlendiği arc’ları özledim. Tayfa artık yan karakterler gibi sabit kaldı. Sanki luffy yeni gittiği adada dost edinmiş de yardım ediyorlar sadece.

Elinde bu kadar yan karakter var bi kullan artık. Zoro, sanji tarafını göster. Süpernovaları göster. Bıktım luffy’den.

Kawamatsu’yu sevdim. Ama bölüm kötü. Çok gördüğümüz şeyler tekrarlanıyor. Gücün bi çöpün elinden kurtulmaya yetmiyorsa çak bi kral hakisi tüm hapishane senin olsun. Yakında savaşa gireceksin bu kadar boş zamanınız varsa git law, zoro, sanji gibi adamlara yardım et. Sonra onlarla beraber antrenman yap bu salaklarla uğraşacağına.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

byakusharinnegan yazdı: 06 Tem 2019 13:14 Tüm tayfanın önemli şeyler yaptığı, hepsinin güçlendiği arc’ları özledim. Tayfa artık yan karakterler gibi sabit kaldı. Sanki luffy yeni gittiği adada dost edinmiş de yardım ediyorlar sadece.

Elinde bu kadar yan karakter var bi kullan artık. Zoro, sanji tarafını göster. Süpernovaları göster. Bıktım luffy’den.

Kawamatsu’yu sevdim. Ama bölüm kötü. Çok gördüğümüz şeyler tekrarlanıyor. Gücün bi çöpün elinden kurtulmaya yetmiyorsa çak bi kral hakisi tüm hapishane senin olsun. Yakında savaşa gireceksin bu kadar boş zamanınız varsa git law, zoro, sanji gibi adamlara yardım et. Sonra onlarla beraber antrenman yap bu salaklarla uğraşacağına.
Ya bir de bunun ciddi bir arc olması gerekiyor. Samuray arcı güya. Mangakanın samuraydan anladığı ağzının içine ve kafaya sarılmış komik görünümlü bir bez sanırım. Google'ye Samurai veya Japanase ninja yazınca mangadakinden çok farklı ve birbirine benzer görünümler çıkıyor.

Water 7 ve Lucci olayı ciddiydi. Arlong ciddiydi. Bu sululuk çok fazla. Yok ağlamak isterken gülemiyorum vb. Bu mu ciddi?

Komik. Yalnızca komik.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Kiku'da trap çıktı amk. Kaido'nun Luffy'e yarım atmasını saymazsak arc bok gibi gidiyor. Daha önce dediğim gibi, Dressrosa arcı Wano'yu döver.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Konu Dışı
_[Emre]_ yazdı: 06 Tem 2019 14:12 Kiku'da trap çıktı amk. Kaido'nun Luffy'e yarım atmasını saymazsak arc bok gibi gidiyor. Daha önce dediğim gibi, Dressrosa arcı Wano'yu döver.
Discord kanalına gel lan
En son ugur_tatli tarafından 06 Tem 2019 14:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Dude
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Outlaw yazdı: 06 Tem 2019 14:41
Konu Dışı
_[Emre]_ yazdı: 06 Tem 2019 14:12 Kiku'da trap çıktı amk. Kaido'nun Luffy'e yarım atmasını saymazsak arc bok gibi gidiyor. Daha önce dediğim gibi, Dressrosa arcı Wano'yu döver.
Discord kanalına gel lan
Konu Dışı
Geldim. :P
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön