Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 973 Tartışma/974 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Haftaya biter mi geriye dönüş sahneleri sizce?
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bitsin artık bezdik
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Sanırım bir tek benim hoşuma gidiyor şu geriye dönüş sahneleri. Bu bölümde gayet hoşuma gitti açıkladığı sırlar ile.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Flashback olarak sadece Oden'in WB'yle karşılaştığı yer, Oden'in Roger'la olan macerası, Oden'in Kaido'ya saldırışı ve bu bölüm verilse hiçbir eksik bilgimizin olmayacağı gerçeği... Süt sağar gibi sağıyor seriyi maşallah.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Ryuuma yazdı: 06 Mar 2020 18:33 Sanırım bir tek benim hoşuma gidiyor şu geriye dönüş sahneleri. Bu bölümde gayet hoşuma gitti açıkladığı sırlar ile.
Zevkli adamsın. En iyi shonen flashbackini okuyoruz.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Sırf One Piece'in içinde bile beş tane net daha iyi flashback karakteri vardır. : ( Hiluluk, Rosinante, Bellemere, Saul, Noland ağlıyor şu an.

Yeni Dünya flashbackleri aşırı sönük GL ve East Blue'dakilere göre.
Resim
Kullanıcı avatarı
Teso canga
Favori Anime: Db

Oden toplama bir karakter olmasina ragmen ben hikayesini sevdim sıkmiyor valla sariyor. Bu bolumde oden neko ve inuya vakti geldiginde zou gidilicek tek yer gibisinden bir laf etti acaba antik silahlarla bir tufan mi olusturulucak diye dusunuyorum.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Foruma uzun zamandır girmemiştim, bu vesileyle tekrar merhaba diyelim.
Flashbackler bana da sıkıcı geliyor ama konusundan ziyade gereksiz uzatılmasından ötürü. Limanda neden kimse yoktu onu merak ediyoruz, oraya gel artık.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Zoro yok kötü bölüm. Ancak iyi bölüm kötü bölüm kavramı olduğunu pek düşünmüyorum. Beklentilerle alakalı, battle shounen okuyucuları her bölüm kan gövdeyi götürsün istediğinden yazarın değinmek istediği görece daha yan konular sıkıcı gelebiliyor. Ama sonuçta yazarın anlatmak istediği birşey.O da biraz kitleyle alakalı.
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön