Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 975 Tartışma/976 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

3-4 sayfada anlatıcağı bir şey için koca sayıyı kullanmış. Tamam açıklanan şey iyi hoş güzelde sayının geri kalanı komple boş bence. Luffy,Law ve Kid'in komikliği ile doldurmya çalışmış ama olmamış. Ne komikler nede öle güzeldi diyebileceğimiz bir hareketleri oldu.

Birde çizimler karmakarışık ve özensiz gibi geldi bana.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Ryuuma yazdı: 21 Mar 2020 00:58 3-4 sayfada anlatıcağı bir şey için koca sayıyı kullanmış. Tamam açıklanan şey iyi hoş güzelde sayının geri kalanı komple boş bence. Luffy,Law ve Kid'in komikliği ile doldurmya çalışmış ama olmamış. Ne komikler nede öle güzeldi diyebileceğimiz bir hareketleri oldu.

Birde çizimler karmakarışık ve özensiz gibi geldi bana.
Ben 2 bölümdür One Piece okuyormuş gibi hissetmiyorum zaten. Bu ne amk. :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Law yine försünü koymuş. Zoro'nun gözükmesi bile mükemmel bölüm olmasına yetiyor.

Ancak Kaidou ve Big Mom çok zayıf bosslar, heyecan uyandırmıyorlar. Queen ve Jack de keza.

Kizaru gelsin. Ama ona da Sakazuki yol vermiyor. Pfffffffffffff.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Sırf bölüm dolsun diye adamları anlattı amk zaten hiç göstermeyeceksin. İşe yarar 10 kişi var onların savaşı olacak sadece. Kaido ve Big Mom aynı anda düşer mi bilmiyorum ama 3 süpernova değil tamamı gelse bir bok yiyemezler bu kisine karşı. Muhtemelen manga bu noktadan sonra daha fazla sıçmaya başlayacak. Artık bi yerlerden de Oden fırlar, iyice Türk dizisine döner :D
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bolum benim hosuma gitti, su yakuza favorimdi hep Zoro'ya ayar verdiginden beri.
Kinemon'un aslinda zeki olmasina da cok sevindim. Helal olsun. :D
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Enies lobby’deki luffynin 7000-8000 adama daldığı, balıkadam adasında luffy’nin kral hakisiyle 50.000 kişi bayılttığı evrende 4000-5000 kişinin hesabını yapıyorlar hala. Bi kılıç sallamasıyla 200 kişi alan zoro da “o 200 kişiye ne oldu” falan diyor boş boş. Bu arc’ın beni sıkmasının en büyük sebebi bi ordu muhabbetleri diyebilirim.
Bari tek tek tüm eksiklikler sayacaklarına “herkes nerde lan” deseydi bi kişi. Boş bi sınıfı gören hoca’nın “ahmet nerde, mehmet nerde, aşye nerde, fatma nerde....” diye tek tek saymasına benzemiş.

luffy’nin fodder’lara boundman açması da ayrı komedi.

Genel olarak fena değil bölüm. Kinemon’un planı iyiydi, yakuza iyiydi. Ama gereksiz uzatılmış bölüm.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

byakusharinnegan yazdı: 23 Mar 2020 01:58 Enies lobby’deki luffynin 7000-8000 adama daldığı, balıkadam adasında luffy’nin kral hakisiyle 50.000 kişi bayılttığı evrende 4000-5000 kişinin hesabını yapıyorlar hala. Bi kılıç sallamasıyla 200 kişi alan zoro da “o 200 kişiye ne oldu” falan diyor boş boş. Bu arc’ın beni sıkmasının en büyük sebebi bi ordu muhabbetleri diyebilirim.
Bari tek tek tüm eksiklikler sayacaklarına “herkes nerde lan” deseydi bi kişi. Boş bi sınıfı gören hoca’nın “ahmet nerde, mehmet nerde, aşye nerde, fatma nerde....” diye tek tek saymasına benzemiş.

luffy’nin fodder’lara boundman açması da ayrı komedi.

Genel olarak fena değil bölüm. Kinemon’un planı iyiydi, yakuza iyiydi. Ama gereksiz uzatılmış bölüm.
Komple katılıyorum. İlk defa mantıklı bir eleştiri okudum uzun süre sonra.
Ama yinede sonraki bölümü bekleme heyecanı geri geldi. Özellikle Marco’nun savaşa gireceği zamanı iple çekiyorum. En iyi “savaşa ortadan giriş sahnesi” olabilir.
En azından “Toriko/Jirou” seviyesini bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Ya taaa Whisky Peaks zamanında Zoro tek başına 100lerce adam ediyordu. @byakusharinnegan'ın dediği örneklere hiç girmiyorum. 5400 adam hiç hype yaşıyor millet. Güç seviyesinin hem gösterim hem de algı olarak bu kadar ilerledikten sonra düşebildiğini gördüğüm tek seri One Piece ama işin ilginci yazar bunun bilincinde değil.

G4, Komamura'nın bankaisine döndü. Ekmeğe giderken bile açacak neredeyse lel .

Denjiro'nun geri dönüşü ve Kin'emon'un önlemi kısımları falan güzeldi. OP de görmeye hasret şeyler sonuçta strateji, zeka falan.

Ama hem gereksiz uzun tutulması hem de çizimlerin leşliği sebebiyle kötü bir bölüm diyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
urux
Favori Manga: One piece, Naruto, Bleach.
Favori Anime: One piece, Naruto, Bleach.

İki Yonkou bunları dayak müptelası yapar.
Bir noktada Navy eklenecek olaya. Muhtemelen 1-2 Amiral.

Tıpkı Roger ile Garp'ın beraber bunları zamanında dağıttığı gibi.
Opensource forever
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön