Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 977 Tartışma/978 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü nasıl buldunuz?

Çok iyi
0
Oy yok
İyi
3
75%
Orta
0
Oy yok
Kötü
0
Oy yok
Çok kötü
1
25%

Toplam oy: 4
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Outlaw yazdı: 15 Nis 2020 18:21 Yalnız o değil de, Momo'yu bildiğin ne kadar sapık, manyak, ruh hastası, ucube varsa tam ortasına aldılar. Bizim ekip hala Jinbei'nin gelişini kutluyor, parti verme derdinde.

Akıllarına getirmek gibi olmasın, bu Queen sadist, manyak sağı solu belli olmaz. Big Mom da orada şimdi. Hadi canı çekti yedi çocuğu.

Hayretle izliyorum.
Boşver, babasını da sevmezdik zaten. Orada olsam ben de aynısını yapardım. :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 15 Nis 2020 18:43
Outlaw yazdı: 15 Nis 2020 18:21 Yalnız o değil de, Momo'yu bildiğin ne kadar sapık, manyak, ruh hastası, ucube varsa tam ortasına aldılar. Bizim ekip hala Jinbei'nin gelişini kutluyor, parti verme derdinde.

Akıllarına getirmek gibi olmasın, bu Queen sadist, manyak sağı solu belli olmaz. Big Mom da orada şimdi. Hadi canı çekti yedi çocuğu.

Hayretle izliyorum.
Sen hiç konuşma. Ben babasını severdim. Oğlunu da severim. Sevmesem bile küççücük çocuk mq.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Outlaw yazdı: 15 Nis 2020 18:44

Hayretle izliyorum.
Sen hiç konuşma. Ben babasını severdim. Oğlunu da severim. Sevmesem bile küççücük çocuk mq.
O küçücük çocuk Nami'yle Robin'in memelerine kalite kontrol yapıyordu. :D

https://www.youtube.com/watch?v=pXtuieDdFQM
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 15 Nis 2020 18:51
Outlaw yazdı: 15 Nis 2020 18:44

O küçücük çocuk Nami'yle Robin'in memelerine kalite kontrol yapıyordu. :D

https://www.youtube.com/watch?v=pXtuieDdFQM
Harbiden bak onu unutmuşum. Tam bir piçti demi bu. Tabii arcta full dram full dram yumuşadık.

O değil de oğlum Doflamingo vs Kaidou'nun oğlu konusunu açsana tartışak amk. Bu gelenek bitmemeli.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

@Outlaw

Babası neydi ki oğlu ne olsun? ŞLQWKEWQLKLWQEKŞ.

Kaido'nun oğlu bence Katakuri. Onun konusu da çoktan var. :D :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Karakulli benim de aklıma geldi. Ama bilemedim şimdi, Katakuri Kaidou ve BM'ye göre biraz daha aklı başında sanki. O ikisinden çıkmaz gibi geliyor bana Katakuri gibi biri.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Outlaw yazdı: 15 Nis 2020 19:10 Karakulli benim de aklıma geldi. Ama bilemedim şimdi, Katakuri Kaidou ve BM'ye göre biraz daha aklı başında sanki. O ikisinden çıkmaz gibi geliyor bana Katakuri gibi biri.
Kaido güncel zaman diliminde delinin teki gibi gözükse de, Oden'in FB'sinde içten pazarlıklı bir tip olduğunu gördük. Bence ihtimal var. :D
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Katakuri çıkmayacak oğlu. Her şeyden önce tip benzerliği yok. Bazı yerlerde Weevil geçiyor ama o da pek muhtemel değil. Orada hazır bulunanlardan birisi olmalı. Oda gelecek bölümler için ipucu vermeyi seviyor. Burada kısa bir teori var bununla alakalı.
https://www.opfanpage.com/2020/04/14/we ... -of-kaido/
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Katakuri çıkmaz. Kaido ile arasında yaş farkı bile çok olmamalı.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Hayretle izliyorum.
Oden'i biz de severiz de affedersin p<3zevengin önde gideniydi bir zamanlar. Momo da az babasına çekmemiş. Birşey olmaz o köftehora.
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön