Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 979 Tartışma 780 öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölüm Nasıldı?

İyi
2
33%
Orta
3
50%
Kötü
0
Oy yok
Biriniz konuya gelsin
1
17%

Toplam oy: 6
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Franky'nin Brook'dan cockblock yemesi...

Yine millet sağa sola dağıldı. Topluca mekanı basacaklar sanmıştım.

Kaido'nun oğlunu aramaları için uçan altılıyı görevlendirmesi ve hatta terfi sözü vermesi tuhaftı. Kişiliği babasıyla ters düşüyor olabilir.

Bir hafta aradan sonra tekrar br hafta ara vermekte çok kral hareket.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Tobi Roppo'daki elemanların Yıldız Üyelere yakın bir försü var.

Ara olayı canımı sıktı bölümü sevsem de, Mashima reyis gibi ol 2-3 bölüm at üzerimize aksın artık şu hikaye.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Geçenlerde açıklama görmüştüm korona sebebiyle aralar olacak diye. Ülkede virüs bitti ama yeni bahane ediyor :D
Bölüme gelecek olursak, Luffy yine erkenden ortalığı dağıtacak. Bir açıdan iyi aslında, diğerleri arkadan kolaylıkla girer bu sayede. Zoro ortalıkta yok, Kaido'nun oğlu ile o karşılaşacak bence. Kaido'nun yapacağı duyuru ne acaba? Nedense aklıma, Yalnız King'in niye Tobi Roppo'yu çağırdığını anlamadım. Sırf Kaido'nun oğlunu aramak için mi?
Resim
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Flying six içinde baya fark var galiba. Page one sanjiden baya güçsüz. X drake ise sanjiden güçlü mü belli değil (suitsiz ve dj’siz sanjiye zoanla daldı ona rağmen sanji yarasız ayrıldı).
Şimdi who’s who king’e falan meydan okuyabileceği için seviniyor.

Kaido oğlunu big mom’ın bi kızıyla evlendirmek istiyor olabilir. O kadın başka türlü ittifak kurmuyor. İlla akraba olacaklar. Belki oğlu evliliğe karşı çıkıp bişeyler yapar..
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Haha ister misiniz Kaido'nun oğlu Luffy ile karşılaşıp arkadaş olsun ? Saçma da olsa böyle bir fikir geldi aklıma.

Bölümle ilgili konuşursak klasik OP tanıtımı. Tayfanın dağılımını harita üzerinde göstermiş Oda.Luffy yine en önden gitti akabinde onu Zoro takip ediyor. Robin ve Jinbei nin çizildiği sayfayı beğendim. Bir nevi tayfa içindeki güç dağılımı olarak da görebiliriz bu bölümü.
Kaido tarafına gelirsek; Big Ana ile yaptıkları ittifakı bütün dünyaya duyuracaklar. İki yonkou oturup bir araya geliyorsa ve bütün korsanları da aynı mekanda birlikte buluşacaksa bu büyük bir şey içindir. Ve kimse bana Luffy tek başına bunu yıkacak demesin. Gelmiş geçmiş en saçma shounen olayı olur böyle olursa.
6'lının Kaido'nun oğlunu bulup getirmeleri için çağırılmalarını biraz tuhaf buldum. Bi yandan da Kaido nun oğlunun nasıl bir karaktere sahip oldğnu merak ediyorum. Bizi şaşırtan bir tip çıkabilir.

Özetlersek; Luffy'nin Kaido'yu düşürmek için çıkarma yapıyor tam o anda ne hikmetse Kaido ve Big Ana ittifak yapıyor ve Ana^nın tayfası da adaya gelmek için yola çıkmış.
Güç dengesinin bu kadar dengesizken neler olacak merak ediyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

*UnforgiveN* yazdı: 09 May 2020 19:30 Haha ister misiniz Kaido'nun oğlu Luffy ile karşılaşıp arkadaş olsun ? Saçma da olsa böyle bir fikir geldi aklıma.

Bölümle ilgili konuşursak klasik OP tanıtımı. Tayfanın dağılımını harita üzerinde göstermiş Oda.Luffy yine en önden gitti akabinde onu Zoro takip ediyor. Robin ve Jinbei nin çizildiği sayfayı beğendim. Bir nevi tayfa içindeki güç dağılımı olarak da görebiliriz bu bölümü.
Kaido tarafına gelirsek; Big Ana ile yaptıkları ittifakı bütün dünyaya duyuracaklar. İki yonkou oturup bir araya geliyorsa ve bütün korsanları da aynı mekanda birlikte buluşacaksa bu büyük bir şey içindir. Ve kimse bana Luffy tek başına bunu yıkacak demesin. Gelmiş geçmiş en saçma shounen olayı olur böyle olursa.
6'lının Kaido'nun oğlunu bulup getirmeleri için çağırılmalarını biraz tuhaf buldum. Bi yandan da Kaido nun oğlunun nasıl bir karaktere sahip oldğnu merak ediyorum. Bizi şaşırtan bir tip çıkabilir.

Özetlersek; Luffy'nin Kaido'yu düşürmek için çıkarma yapıyor tam o anda ne hikmetse Kaido ve Big Ana ittifak yapıyor ve Ana^nın tayfası da adaya gelmek için yola çıkmış.
Güç dengesinin bu kadar dengesizken neler olacak merak ediyorum.
Yonkou tarafında mutlaka bir aksilik çıkacaktır. Katakuri ve Cracker'da iyileşmiş şekilde gelirse burada Luffy'nin selası okunur. :D Gelecek destekte kurtarmaz.

DS'de topladıkları 5000 kişilik tayfa gelse en azından iyi olurdu. Şimdi gelmeyeceklerde ne zaman gelecekler?
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

İçimden bir ses Kaido ve Big Mom tayfaları birbirne dalacak diyor
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Page One'ın en güçsüzleri olduğuna dair şuan için bir gösterge yok.

Black Maria ise Queen'in yeri için Drake'i öne sürmüştü. Drake, Who's Who komutan seviyesi gibi gibi. Bence en güçlüleri Diesu Doreku.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Bu canavarın oğlunun aşırı güçlü biri olacağını şimdiden öngürülür oldu yani.
Umarım yamuk yumuk bir şey çizilip çıkmaz karşımıza.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön