Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 987 Tartışma 988 Öngörü!

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölüm Nasıldı?

Oden'in iradesi hala yaşıyor! Harika bir bölümdü.
4
40%
Kaido nasıl bu çapulculara şişlenir? Berbat bölümdü.
5
50%
Ortalama One Piece bölümüydü.
1
10%

Toplam oy: 10
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

İyi tartışmalar.

Bırdan.
Resim
Kullanıcı avatarı
Dark Sky
Favori Manga: Captain Tsubasa, One Piece
Favori Anime: Captain Tsubasa, One Piece, Hajime no Ippo, Detective Conan

Sadece saplamayla kaldılar. Marco ve Perospero'nun olayını da anlayamadım. Ama Inu ve Neko'nun dönüşümlerini görmek istiyorum bir an önce.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Sonunda ya, uzun zamandir boyle guzel bolum okumamistim. Samuraylarin Kaidou'ya zarar verebildiklerine cok sevindim.

Nekomamushi reyiz haftaya sov yapacak, dolunaydan bahsettikleri den beri bekliyordum. :D
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Normal hali jack tutuyorsa dolunay’da komutan az gelirdi zaten. Ama kol, bacak kaybettikleri için o dezavantajı dolunayla kapatıp jack’e dalmalarını beklemiştim ben açıkçası.

Bu özel ryuo’yla derisinin delinmesi normal de bunu bari komutan ligindekiler yapsaydı. Kedi ve köpek delerken diğerlerinin anca ufak çizik atmalarını tercih ederdim. Beşinci komutan etmez biri kaido’nun elini delmiş komple.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Benim pek hoşuma gitmedi bölüm. Big Mom'ın Kaido'yu övmekten başka işi var mı?
Resim
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Vay be son iki bölüm çok iyi
Özellikle bir bölüm çok çok iyiydi.
Kedi ve Köpek dolunayda neler başarabilecek çok merak ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

O Kaido denen ipne inecek orası kesin de inmeden önce bizim Kınların amına koyacak orası kötü.

Dolunay filan kar etmeyebilir gibime geliyor, çünkü Kaido'nun charismayı toparlamak için bir şeyler yapabilir Oda. Ama bence Kınlar indirse KAido'yu çok daha iyi. Her şeyi Luffy yapmasın amk.
Resim
emrebo
Favori Manga: One Piece,Naruto,Bleach
Favori Anime: One Piece,Naruto,Bleach

Bencede kaidoyu kınların ve minklerin indirmesi daha mantıklı çünkü adamların daha çok haklı sebepleri var. luffy bigmomla kafa kafaya dövüşebilrse bizim için yeterli şu anda.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Az önce Worstgen'e filan baktım da Kin'emon vs Ace filan açmışlar bu hype ile. Ahauhaha.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

9 Kın'ın daha çok haklı sebebi var ama kesinlikle bunlar indirmesin. Aşura Doji Jack ile başa baş tamam, Neko ve İnu da azcık belli. Sağda solda nin nin diye dolaşan adam mı indirsin "en güçlü varlık" diye tanımlanan adamı? Law Kin'emon ile oyun oynuyordu. İşin aslı Kaido ve Big Mom'ı kim indirirse indirsin memnun olmayacağız. Ama ben Marco&Luffy&Zoro&Law'ın birlikte indirmesini tercih ederim. Şu an adada çok fazla düşman var zaten. Herkese bu arc güçlü rakipler düşecek, 9 kın Big Mom'ın ve Kaido'nun astları ile ilgilense daha iyi.
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön