Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 989 Tartışma / 990 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Sayıyı Nasıl Buldunuz

Çok iyi
1
20%
İyi
0
Oy yok
Orta
1
20%
Big Mom kadar işe yaramaz
3
60%

Toplam oy: 5
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Burdan

Big Mom için artık diyecek bir şey bulamıyorum. Yonkou muhabbeti olmasa kaidonun 1. 2. adamları daha tehlikeli derdim. BM o konumuna rağmen öyle bir şamar karakterine döndü ki artık ona sebep kimseyi ciddiye alamıyorum.
Tector
Favori Anime: --

Bigmom ortalık malı oldu, ordan oraya sürüyorlar.
Bigmal.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Numbers gelmese franky tek atacak kadına.

Aynı anda radical beam, 1080 pound, hell memories’in uzak mesafe saldırısı, jimbei’nin zayıf big mom uçuran saldırısı gibi teknikler atılsaydı anlardım. Robin kadını evire çevire dışarı attı o nedir yav.

Jimbe’nin hareketine bişey demem. Kadına vurmamış, çarpışmamış. Kadın zaten ağır değildir. Ama robin’inki saçma. O küçücük ellerle nasıl taşıdı onu anlamadım zaten.
Kullanıcı avatarı
Dark Sky
Favori Manga: Captain Tsubasa, One Piece
Favori Anime: Captain Tsubasa, One Piece, Hajime no Ippo, Detective Conan

Yapacağın işi sikeyim BM.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Franky reyisteki topların zerresi Queen'de yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Queen ile King birbirine mi ters gitti mi ben yanlış anladım?
Big Mom yorumu yok. Yazık lan kadına. Artık tüm tayfayı öldürürse anca o zaman kazanır kaybettiği saygıyı.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Negatif konusmak istemiyorum ama forumda konusu acilmasa okumaya devam ettigim bir seri olmazdi artik.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

O değilde Quenn Luffy'i ağzıyla yakaladıktan sonra ne oldu da grup bir anda altta birleşti? Panellerden bir bok anlamadım amk. Yada eksik sayfa var.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Benim bu sayıdan anladığım Straw Hat tayfası birlikte Yonkou indirecek güce sahip. Kim ne derse desin BigMom u yendi adamlar. Başka ne yorum yapacağımı da bilmiyorum. Daha önce de dediğim gibi seri ciddiyetsiz bir şekilde ilerliyor bunu nedeni de komedi unsurunu önde tutup güç dengesindeki saçmalıkları bu şekilde göz ardı etmemizi istiyor Oda. Zaten bu kadar güçlü ve kalabalık karakterlerin savaş alanı bu kadar kapalı ve ufak olmaz. Hepsi göt göte savaşıyor resmen. Oda yine kaçak dövüşüyoru her zamanki gibi.

Ayrıca bir sorum olacak. Sondaki sayfada gaza gelen var mı ? Normalde bu tip sahneler okuyucuya heyecan verir ama ben pek bişe hissetmedim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Herhalde BM bundan daha rezil edilemez diyordum ki bu bölümde Robin top gibi çevirdi kadını. Ben artık Oda'ın bilinçli bir şekilde bunu yaptığını düşünüyorum. Kendi karakterinden nefret filan ediyor herhalde. Yoksa bu kadar saçmalık ölesine olmaz.

Ayrıca o Luffy eşit bir dövüşte Kaido indirirse gene siktiri hak eder. Yada işte diğer supernovalar ucundan yardım ederse.

Ya lan bir arc önce bütün bu güçlere denk adamlar Big MoM'dan kaçıyordu ölmemek için. Nasıl bu kadar maymun edebilirsin. Franky kim Robin kim Jimbie kim hatta Zoro veya Luffy kim birebirde şu anda bu kadın için.

Aynı şey Kaido için geçerli.

Bu bölümde sevdiğim tek şey tayfanın bir bütün havası vermesi bunca zamandan sonra. Ama bakalım o ne kadar sürecek.
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön