Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 991 Tartışma / 992 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Bölüm güzeldi. Queen büyük ihtimal kayroseki mermilerini kullandı. Kaido'nun Jack'e tavrı beklediğimden farklı oldu...
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Luffy'nin Tama ve Drake olayını unutması hiç hoş değil.

Bölümde Kin'in sahnesi olsun, Inu ve Neko sahneleri güzel olsa da beğenemedim. :/
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Oda time-skip öncesi gibi bütün karakterleri birbirlerinden izole edip kapıştırma niyetindeymiş gibi gözüktü bu bölüm. Cidden bunu düşünüyorsa bu kadar geniş bir kadroyu küçücük adanın neresine sokacak merak ediyorum. :D
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

İşte beklediğim şey buydu. Kinler hakkını veriyor. Kaido bu mücadeleden %100 güç ile çıkamaz.
Diğer mücadeleler çok bayat ilerliyor savaş başladı neyi bekliyorsunuz amk.
Bir an önce rakipler eşleşsin akgöt karagöt belli olsun
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 26 Eyl 2020 06:57 Oda time-skip öncesi gibi bütün karakterleri birbirlerinden izole edip kapıştırma niyetindeymiş gibi gözüktü bu bölüm. Cidden bunu düşünüyorsa bu kadar geniş bir kadroyu küçücük adanın neresine sokacak merak ediyorum. :D
Kin'emon vs Doflamingo konusunu açtığımda ne tepki vereceksin merak ediyorum. :side:
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Outlaw yazdı: 26 Eyl 2020 07:29
_[Emre]_ yazdı: 26 Eyl 2020 06:57 Oda time-skip öncesi gibi bütün karakterleri birbirlerinden izole edip kapıştırma niyetindeymiş gibi gözüktü bu bölüm. Cidden bunu düşünüyorsa bu kadar geniş bir kadroyu küçücük adanın neresine sokacak merak ediyorum. :D
Kin'emon vs Doflamingo konusunu açtığımda ne tepki vereceksin merak ediyorum. :side:
Sadece ben değil, forum halkı seni bir güzel araya alır döver kanka yapma lütfen. :D
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Nekomamushi reyiz umarim tek atip bitirir bu dovusu de hikaye devam eder.
Kullanıcı avatarı
Cyborg Franky
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,Naruto

Franky'den de bir yara bekliyorum Kaido'ya.

Yonkolar ne boktan oldu böyle.
Ace:Ona niye baba diyorsunuz?
Marco:Çünkü bize oğullarım diyor.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Güzeldi bu bölüm. Kaido tarafı iyi gidiyor. Sulong bitene kadar veya onlar yorulsun diye oyalamış tayfa, kaido onun için dalmamış anladığım kadarıyla. Küçük bi bölgeye sıkıştırmışlar samurayları ve kaido da onun sayesinde tekleyecekti adamları.

Kinemon’un yaptığı aslında şaşırtıcı değil ama aklıma gelmemişti. Burda o seviyeyle ne işi var diye düşünüyordum ama bu dövüşün kilit ismi o olur.

Sadece luffy değil tüm tayfa kaido’ya gitme çabasında sanki. 9 kın harbiden teorilerdeki gibi bizim tayfa olursa şaşırmam artık.

Kaido’nun jack’e davranış şekli de güzeldi. Hakediyor zaten jack. Tayfada en çok iş yapan karakterdi, sonuna kadar sadıktı. Ve yaralarını sarıp geri gelecek galiba. Umarım gelir.

Bölümü genel olarak beğenme sebebim luffy’nin bişey yapmaması. Flying six’i nami ve usopp durdurdu. Drake’le zoro çarpışıyor. Apoo’yu da galiba ya ikisi ya da sadece drake alacak.

King ve queen’i kim alacak merak ediyorum. Luffy hemen kaido’ya gitme çabasında. Ben yeni hakisini önce bi komutana karşı gösterir diye bekliyorum sonuna kadar dövüşmese de.

Kidd, law, yamato ve king yoktu bu bölüm. Hepsi de en çok görmek istediğim karakterler bu arc. Sonraki bölüm görürüz umarım. Özellikle law ve kidd yok oldu. Law burda olsa hemen kaido’ya götürürdü luffy ve kidd’i ne güzel.
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön