Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 993 Tartışma 994 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölüm Nasıldı

Bölüm güzeldi
1
20%
Bölüm kötüydü
1
20%
Bölüm ortalamaydı
3
60%
One Piece okumuyorum
0
Oy yok

Toplam oy: 5
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Mangada erkek oldugu onaylanmisti diye hatirliyorum, hatta kalbimde kadinim falan diyordu.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

@Outlaw

Ugur abimin trap standartları yüksek olm. Astolfo'dan aşağısı kurtarmıyor.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 25 Eki 2020 00:27 @Outlaw

Bahsettiğin karaktere baktım da bu Caponların nasıl bir fantezi dünyası var lan. :D

@ugur tatli

kardeş Oda yalan söylüyor.

@emre

https://www.youtube.com/watch?v=-QRLmRRVbHQ

ahaha şunu buldum
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Outlaw yazdı: 25 Eki 2020 00:33
_[Emre]_ yazdı: 25 Eki 2020 00:27 @Outlaw

Bahsettiğin karaktere baktım da bu Caponların nasıl bir fantezi dünyası var lan. :D
Muhtemelen böyle;

https://www.youtube.com/watch?v=8axbOWqvOkY
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

!  Uyarı
Beyler offtopic yapmayin, mis gibi chat konusu var geyik icin. :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Şimdi karı kız muhabbetini siktir edin de neden kimse Sanci'nin gözlem hakisinin Luffy'den iyi olmasına dikkat çekmiyor? Sanji olmasa Luffy belki bir headshot daha yiyecek. :@

Jinbe'nin şeklini ortaya koymasını da kimse konuşmamış.... Zoro kekosu olsa konuşurdunuz ama. :side:
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Outlaw yazdı: 26 Eki 2020 07:37 Şimdi karı kız muhabbetini siktir edin de neden kimse Sanci'nin gözlem hakisinin Luffy'den iyi olmasına dikkat çekmiyor? Sanji olmasa Luffy belki bir headshot daha yiyecek. :@

Jinbe'nin şeklini ortaya koymasını da kimse konuşmamış.... Zoro kekosu olsa konuşurdunuz ama. :side:
Çünkü Jinbe nin orada gösteriş yapmasını fazla gereksiz buldum ben. Bu arc ta birden fazla bu şekilde gösteriş yaptı zaten.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Sanji gelecegi gorebiliyor mu Luffy gibi? Adam Katakuri'yi kendi oyununda yendi. :(
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

*UnforgiveN* yazdı: 26 Eki 2020 18:19
Outlaw yazdı: 26 Eki 2020 07:37 Şimdi karı kız muhabbetini siktir edin de neden kimse Sanci'nin gözlem hakisinin Luffy'den iyi olmasına dikkat çekmiyor? Sanji olmasa Luffy belki bir headshot daha yiyecek. :@

Çünkü Jinbe nin orada gösteriş yapmasını fazla gereksiz buldum ben. Bu arc ta birden fazla bu şekilde gösteriş yaptı zaten.
Aga bizim bu ortamlarda ezelden beridir zaten Jinbe gömülür durur. Jinbe görev adamıdır, işe yarayan adamdır.

Bak bir şey fark ettim Oda'ya sövmekten artık karakterleri yorumlamıyoruz forumca. :D KF'de de tam tersi amk gece gündüz karakterlerin kişilikleri gereksizce konuşulur dururdu. Ortası yok.

Gavat Oda işte....
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Outlaw yazdı: 26 Eki 2020 18:42
*UnforgiveN* yazdı: 26 Eki 2020 18:19

Aga bizim bu ortamlarda ezelden beridir zaten Jinbe gömülür durur. Jinbe görev adamıdır, işe yarayan adamdır.

Bak bir şey fark ettim Oda'ya sövmekten artık karakterleri yorumlamıyoruz forumca. :D KF'de de tam tersi amk gece gündüz karakterlerin kişilikleri gereksizce konuşulur dururdu. Ortası yok.

Gavat Oda işte....
Jinbei çok severim. Bizimkilerin başını birçok defa dertten kurtarmıştır. Ama sürekli Oda bunu kullanınca hem Jinbei nin karizması düşüyor hem de bizimkileri çok çaresiz gösteriyor. Sanji reis yeter de artar Luffy nin önünün açılması için. Choopper ve Sanji tayfa arasında en favori karakterlerimdir.

En son Oden'i karakter olarak çok konuştuk sanırım ? Açıkası tartışma ortamı olsun diye ben uğraşıyorum ama OP konusunda konulara çok fazla hakim olmadığım için sınırlı kalıyor. Bir de belki yanılıyor olabilirim ama şu anda aktif üyelerin çoğunluğunda hayattan bıkmış hissi alıyorum.

Neyse. Kaido hafiften kendine geliyor gibi. Eğer ciddileşirse 9 Kın canlı çıksa bile çok ağır yaralar alacaktır. OP'ye de bu yakışır. Ama Oda nın bu konuda duygusal davranacağından korkuyorum. Samurayları bu kadar ezebilir mi emin değilim.
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön