Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 994 Tartışma 995 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölüm Nasıldı?

Çizeceğin sayıyı seveyim Oda.
1
20%
Çizeceğin sayıyı sikeyim Oda.
2
40%
Ortalama One Piece bölümü.
2
40%

Toplam oy: 5
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Bölüm bu hafta erken gelmiş. Queen tam bir psikopat çıktı amk :laugh: :laugh: Bölüm fena değildi ama keşke panzehiri Queen'den alsalardı, Apoo zaten bir kez yenildi.
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Diğer süpernova ihanetlerinden sonra apoo’yu test ediyor gibi.

Sanji’ye üzülüyorum. Karakter kendi kendini aşağılamaya başladı artık.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Manga icinde filler okuyormusum gibi hissediyorum bazen, onun disinda guzeldi sanirim bolum. Haftaya ara olmasi can sikici ama artik sitede konusu acilmasa aklima bile gelmiyor okumak.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Yonkou gücü görelim artık yeter gardaş artık yeter!
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 30 Eki 2020 22:33 Yonkou gücü görelim artık yeter gardaş artık yeter!
Dragon patlamasın abi siktir edelim Kaido'yu... :side:
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Outlaw yazdı: 30 Eki 2020 22:36
Diabolus Ipsum Amans yazdı: 30 Eki 2020 22:33 Yonkou gücü görelim artık yeter gardaş artık yeter!
Dragon patlarsa zaten oldu nardo kardaş yapacak bir şey yok. Hunterx hunter gelmiyor, tower of god gelmiyor hepten bezdim.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 30 Eki 2020 22:38
Outlaw yazdı: 30 Eki 2020 22:36
Dragon patlarsa zaten oldu nardo kardaş yapacak bir şey yok. Hunterx hunter gelmiyor, tower of god gelmiyor hepten bezdim.
Konu Dışı
Ac Attack on Titan, Kaguya sama Jojo falan oku. Shounenden ben de biktim. :D
Ciel
Favori Manga: Kengan Ashura,Berserk,Tower of God, Hxh
Favori Anime: Psycho Pass

Kat tırmanma muhabbeti o kadar aptalca ve klişe oldu ki sanki ünlü filmlerin boktan parodileri gibi bu da kendisinin parodisi oldu.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Bölüm fena değildi. Hemen herkesi gösterdi Oda. Kaido'nun yavaş yavaş ciddileşmeye başlaması, Queen'in psikopat mod açması ve eğlenmesi hoşuma giden şeylerdi.

Kaido ciddileşti ve insan formuna döndü. Kaido hangi formda daha güçlü insan mı yoksa ejderha mı?

İkincisi, kaç bölümdür Luffy'lerin karşısına birileri çıkıyor tek yiyor, çıkıyor tek yiyor. Oda burada bariz bir oyalama taktiği uyguluyor. Fakat niçin bu kadar zaman kazanmaya çalışıyor anlamadım ? Son bir kaç sayıyı neredeyse hep aynı işledi Oda. Başlangıçta Kaido vs 9 kın, son Luff lere dönüyor, Luffy sürekli koşu halinde ve karşsıına birileri çıkıyor o anda X-drakeden tut Jinbei ye kadar bir sürü karakter araya giriyor. Bu bana biraz tuhaf geldi.

Bir de dikkatimi çekti hem Kaido hem de Yamato'da boynuz var. Neden ?
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön