Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 996 Tartışma / 997 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölüm nasıldı?

İyi
1
25%
Orta
3
75%
Kötü
0
Oy yok

Toplam oy: 4
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Tulpar-Byakugan yazdı: 20 Kas 2020 23:06
Outlaw yazdı: 20 Kas 2020 17:41
Tulpar-Byakugan yazdı: 20 Kas 2020 09:08 Artık bölüm sonlarına "ara yok" yazıyorlar, sağ ol Oda.
Sanji yine abazalık yapacak, ayrılacak. Big Mom da yukarıya gidiyor. İki yonkou vs süpernovalar olacak herhalde.
İvankov geliyor her halde ona tepki veriyor. Nufufu İvankov'un gülüş şekli.
Harbi olabilir ha. Ama adada yeteri kadar çirkin karakter var Ivankov eksik olsa iyi olurdu :pinch: Devrim ordusu gelsin, denizciler de geliyor. Bu arcta herkes hesaplaşacak herhalde.
Devrim ordusundan beklentim şu an 0 ya. Ki bence tuhaf olur kendi genel kurmay başkanlarını aramak varken Lütfülere yardıma gelmeleri. Ha bence Dragon bir birlik yollasa iyi olur ama Reverie'de bile hiçbir şey yapmadı bu adam ne bileyim hiçbir beklentim kalmadı.

Dragon bizzat gelip iki azmanı karşısına alsa çok epik bir sahne ortaya çıkar. Ama SODA gavatı bunu çizmez tabi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

@Outlaw,
Dragondan beklenti büyük ama ben şahsen görmek istemiyorum çünkü bu sırada arca girerse Oda onu da Big Mom gibi maymun edebilir. Bu arc yeteri kadar adam var zaten. Gelen İvankov olmasa daha çok sevinirim.
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Ivankov buraya gelirse Sabo'yo kim kurtaracak ?
Resim
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Zaten bu arc çok trap var İvankov isteyene hormon basar.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

► Spoiler Göster
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön