Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 997 Tartışma / 998 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölüm nasıldı?

Güzel
5
100%
Orta
0
Oy yok
Kötü
0
Oy yok

Toplam oy: 5
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

En son Tulpar-Byakugan tarafından 27 Kas 2020 08:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

Uzun aradan sonra ilk kez dolu dolu bir bölüm oldu. Zoro reis yine ortalığın *** koydu. Sanji gavatı da artık bir işe yarar umarım.
Dolu dolu bölüm çizdiği için haftaya ara vermiş yine amk
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Sanjiye pusu atmışlar dfghdfgh
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Meh. Apoo ayağı kalkar belki.

Apoo da benzerini Luffy'e yaptı. çok bişi yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

Todomeda yazdı: 27 Kas 2020 12:23 Sanjiye pusu atmışlar dfghdfgh
Sanji'nin de düşmediği pussy yok ki
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Oda'nın cidden Sanji'yle bir alıp veremediği var ben ikna oldum. :D
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Çizimler sanki Oda'nın değildi de asistanları çizmiş gibi geldi bana. Zoro'nun kesim sahnesinde de, son kesitde Kaido'nun bakışları da kaliteli fan-fic gibi çizilmişti orjinal OP çizimi yerine. Sayı güzeldi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Zoro'nun Kaido'yu indirmeye geldim demesi daha hoştu bu arada Apoo olayından. Boş geçmeyecek belli ki.

Sanji de anca esir alınsın amk. Bu arc da yine karavana geçecek galiba Sanji açısından.
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Beyler sanji hakkındaki yorumlarınıza katılıyorum keza Sanji bu seride en sevdiğim karakterlerin başında gelir. Sanji'nin uçma kabiliyeti olduğu için daha doğrusu havadaki moleküllere tekme atarak itme gücü kazanıyor, Luffy'yi yüzeye çıkaracak tek kişiydi. Bunu engellemek için yazar bu şekilde bir yol bulmuş. Tabii kaptanı savaşa giderken Sanji'nin bir kadının sesine doğru hareket etmesi onu hoş göstermiyor. Zaten bu sayıda da Zoro'nun olaya ne kadar hakim olduğu ve ciddi yaklaştığını ve Sanji ile bariz farkını yazar bize göstermiş oldu. Sanji'yi çok sevmeme rağmen serideki konumu maalesef bu.

En başından beri 9 kının Kaido'yu yenemeyeceğini, Onigashima bu tip bir savaş için çok küçük ve kapalı bir yer olduğunu, 2 Yonkou'yu devirecek gücün bizim tayfada olmadığını ve yardım gelmezse canlarını bile kurtaramayacaklarını söylüyorum. Oda bunu bize yavaş yavaş gösteriyor.
Bölümü çok beğendim. Çok güzel bir işleyişi vardı bölümün.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Bence tüm tayfa bu arc güzel şeyler yapacak, Sanji de yapar endişelenmeyin.
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön