Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 1003 Tartışma / 1004 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü nasıl buldunuz?

İyi
0
Oy yok
Orta
3
100%
kötü
0
Oy yok

Toplam oy: 3
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

https://manganelo.com/chapter/tkqu52160 ... apter_1003

Bölüm çıktı kimse konu açmamış. :( Luffy iyi patakladı Kaido'yu. CP-0 ne boş bir örgüt aq, sırf şekil olsun diye var bunlar.
Resim
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Bu adam neyle bayılacak lan. O dayaktan sonra bile gülüyor. Dövüş hala başlamamış gibi davranıyor.

30.000 adamın madem o kadar değeri var bi Kral hakisi patlatsaymış Kidd. Zaten çatıda haki kullandığı yok güreşiyor yonkou’yla.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Kaidonun düşmemesi ve yeni bir form alması hoşuma gitti. İşler şimdi ilginçleşiyor. Beklediğim yardım gelsin be artık!

Tulpar konuyu açtığın için teşekkürler.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Luffy G4'ü artık 10 saat tutabiliyor diyenler yine, yine, yeniden göt oldu.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bolum sonuna no break next week yazmislar, ona baya guldum. :D
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

İşler ilginçleşmeye başladı. İmparatorlar olaya biraz daha ciddi yaklaşmaya başladı. Mevcut durumda bu iki yonkou nun yenilme şansı yok. Fiziksel olarak darbe alabilirler, özellikle Kaido'nun antisi Oden'in kılıcı gözüküyor, yani Zoro birşeyler yapabilir. En başından beri bizimkilere güç olarak ciddi bir yardım gelmesi gerektiğini iddia ediyorum hala da bunun arkasındayım.

Şimdi, Süpernovalar hem 10 dk boyunca dayak yiyecekler hem de aynı anda Luffy'yi koruyacaklar ?

CP-0 nun savaşı değerlendirme şeklini sevdim açıkçası.

Ayrıca haftaya ara yok demeleri traji komik olmuş biraz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

ugur_tatli yazdı: 05 Şub 2021 21:47 Bolum sonuna no break next week yazmislar, ona baya guldum. :D
Geçen hafta da vardı. İşler artık tersine döndü :lol:

Ulan keşke Koca Ana ve Kaido aynı anda orada olmasaydı da bu beşi + birkaç kişi daha bir yonko indirseydi. Savaş bitince kimse memnun olmayacak şu gidişata göre.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Bence merak edilecek bir sey yok, oyle ya da boyle yonkoular duman olacaklar burada.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Oda, ikisini aynı anda aradan çıkarmak için böyle birşey yaptı bence. Öyle ya da böyle bu iki yonkou nun devri bitecek. Bu şekilde hem seri de daha fazla uzamamış olacak.
Zaten BeyazSakal'daki gibi bunların yerine kimse yonkou olmayacak. Shanks ve daha sonra Karasakal'a sıra gelecek ve bir şekilde imparatorların da sonu gelecek. Bu savaş Zoro ve Luffy'yi daha da güçlendirecek, belki de yonkou seviyesine getirecek ama yardım almadan devirmeleri çok zor. Özellikle Luffy şu G4 olayını çözmesi lazım.
Teke tek dövüşlerde rakibini indiremezse ki şu ana kadar büyük savaşlarda bunda pek başarılı olamadı, osura osura rakipleri yener Luffy'yi.

Ayrıca Kaido'yu sadece yumruklarıyla indirebileceğini düşünmesi aptallıktı. Oysa ben Law'a gidip onun oluşturacağa plana uygun bir dövüş yapmasını isterdim. O zmn derdim ki Luffy harbi büyümüş farklı bir karakter olmuş ama yoh aynı tas aynı hamam devam ediyor. Diğerlerinin de canını tehlikeye atmış oldu bu şekilde. Hem savunma he hücum oynayacak Süpernovalar, Luffy kendine gelene kadar.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Iyi de adamin tekme tokat harici teknigi yok ki. Daha dogrusu orada kimsenin kaba guc disinda teknigi yok. Mecbur ne var ne yok vuruyorlar can yaktigi surece.

Law bile fiziksel saldiriyor. Punk Hazard'da milleti kesip bicen, ruhlariyla oynayan adam gitti ceyran kaciran piriz gelfi yerine. Madem bu kadar nerfleyecekti niye kadar gucu verdi eline Oda hala anlamiyorum.
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön