Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 1009 Tartışma / 1010 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

Zoro reis iki yonkounun ortak saldırısını blokluyor, helal be! Big Mom'un denize düşmesi de sıktı artık aq gebersin gitsin bari kadın. Oda kadının gücünü kullandırtmamak için elinden geleni yapıyor. Madem bu kadar güçlü ne diye iki yonkou vs. 5 açylak yaptırıyorsun amk?!
Resim
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Queen’i meyvesiz ve armament basmadan iyi dövmüştü big mom. Kidd o yediği 1-2 darbeden sonra fazla hasar yiyemez.

Luffy ilk balyozu iyi blokladı ama kaido’nun son saldırısını kötü yedi. Onun durumu da vahim.

Zoro big mom düştükten sonra kendini salıyor da olabilir. Bölümün sonunda kan kusuyor. Kaido 1-2 saldırı denk getirde bayılır o da.

Big mom düştü ama süpernovaların üçü ağır yaralı. Law doktor olduğu için belki döner bu durum ama avantajda değiller şuan.

Çatı dövüşünün en iyi bölümü buydu bence. İyi bi stratejiyle big mom’u düşürdüler ama pahalıya patladı. Zoro bi kombine saldırıyı 1-2 saniye durdurmaya kalkınca bile öldü nerdeyse. Diğerleri big mom’ı atmakla meşgulken luffy kaido’yu tutmaya çalıştı fena dayak yedi. Kidd kadını uçurabilmek için kötü dayak yedi.

Big mom aşağısı okyanus dedi ama bayadır uçuyor bu ada. Karaya varmış da olabilirler. Harbiden okyanusa düşse de tayfası uzaktan görür en azından. Koskoca kadın gülle gibi iniyor.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Zoro yine yıldız gibi parlıyor.

Anayı güçle değil akılla yenmeye calısıyorlar. Luffy de sorsan yonkou ile dövüşüyor.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Tulpar-Byakugan yazdı: 02 Nis 2021 23:15 Zoro reis iki yonkounun ortak saldırısını blokluyor, helal be! Big Mom'un denize düşmesi de sıktı artık aq gebersin gitsin bari kadın. Oda kadının gücünü kullandırtmamak için elinden geleni yapıyor. Madem bu kadar güçlü ne diye iki yonkou vs. 5 açylak yaptırıyorsun amk?!
Çünkü Oda da bu seriyi ucundan kenarından okuyan biri de biliyor ki; bu iki canavarı tayfanın yenmesinin ihtimali yok. Bugünkü sayıda da gördük 2'si hala bizimkileri deneme amaçlı saldırı yapıyorlar. Oda'nın önünde 2 seçenek var. Wano adasına varana kadar bu şekilde bizleri oyalayacak, ya da 2 yonkouyu süpernovalara yem edecek. Bunun olması demek serinin içine edilmesinden başka birşey değildir. Bleach ve Naruto'dan bile daha fazla içine edilir. Big Ana uzun süredir zaten folloş olduğu için Oda bu sayıda kozu tekrar kullandı. Nasıl olsa kadının p.çten farksız itibarı var deyip yine kadının başına olmadık işler ördü.

"Madem bu kadar güçlü ne diye iki yonkou vs. 5 açylak yaptırıyorsun amk?" sorusunu ben de çok sordum. Tahminimce asıl olaya hazırlık için bunu seçti Oda. İşlerin daha da çok karışacağı ittifakların bir araya geleceği yer Wano adası diye tahmin ediyorum. Big Ana okyanusa düşerse gelmesi biraz gecikir, eğer bir şekilde kurtulur tekrar adaya çıkarsa farklı olur.

Ne yalan söyliyeyim bölüm benim çok hoşuma gitti. Bir an naruto okuyorum sandım. Bu şekilde birbirleri ile anlaşarak, süpernovaların koordine şekilde saldırmaları hoşuma gitti. Pek OP dünyasında görülmeyecek dövüş şekli. Korsan oldukları için genelde hep teke tek dövüşleri olur. Egoları izin vermez yardım istemeye bu tip güçlü karakterlerin. Bu konuda Oda'yı tebrik ederim güzel dövüş çizmiş. Darbe alacaklarını bile bile herkes görevini yerine getirmeye çalıştı. Luffy'nin asıl amacı ztn Kaido'ya vurmak değildi tamamen onu dikkatini dağıtmaya yönelik bir saldırı yaptı diye düşünüyorum.
Onun haricinde, Orochi p.içini 9 kına yedirmesine sevindim. Kaido tarafından ölseydi içimde hep bir nukte kalırdı. En azından hak ettiğini buldu umarım bir daha da canlanmaz ibine oğlu.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

*UnforgiveN* yazdı: 03 Nis 2021 17:16
Tulpar-Byakugan yazdı: 02 Nis 2021 23:15 Zoro reis iki yonkounun ortak saldırısını blokluyor, helal be! Big Mom'un denize düşmesi de sıktı artık aq gebersin gitsin bari kadın. Oda kadının gücünü kullandırtmamak için elinden geleni yapıyor. Madem bu kadar güçlü ne diye iki yonkou vs. 5 açylak yaptırıyorsun amk?!
Çünkü Oda da bu seriyi ucundan kenarından okuyan biri de biliyor ki; bu iki canavarı tayfanın yenmesinin ihtimali yok. Bugünkü sayıda da gördük 2'si hala bizimkileri deneme amaçlı saldırı yapıyorlar. Oda'nın önünde 2 seçenek var. Wano adasına varana kadar bu şekilde bizleri oyalayacak, ya da 2 yonkouyu süpernovalara yem edecek. Bunun olması demek serinin içine edilmesinden başka birşey değildir. Bleach ve Naruto'dan bile daha fazla içine edilir. Big Ana uzun süredir zaten folloş olduğu için Oda bu sayıda kozu tekrar kullandı. Nasıl olsa kadının p.çten farksız itibarı var deyip yine kadının başına olmadık işler ördü.

"Madem bu kadar güçlü ne diye iki yonkou vs. 5 açylak yaptırıyorsun amk?" sorusunu ben de çok sordum. Tahminimce asıl olaya hazırlık için bunu seçti Oda. İşlerin daha da çok karışacağı ittifakların bir araya geleceği yer Wano adası diye tahmin ediyorum. Big Ana okyanusa düşerse gelmesi biraz gecikir, eğer bir şekilde kurtulur tekrar adaya çıkarsa farklı olur.

Ne yalan söyliyeyim bölüm benim çok hoşuma gitti. Bir an naruto okuyorum sandım. Bu şekilde birbirleri ile anlaşarak, süpernovaların koordine şekilde saldırmaları hoşuma gitti. Pek OP dünyasında görülmeyecek dövüş şekli. Korsan oldukları için genelde hep teke tek dövüşleri olur. Egoları izin vermez yardım istemeye bu tip güçlü karakterlerin. Bu konuda Oda'yı tebrik ederim güzel dövüş çizmiş. Darbe alacaklarını bile bile herkes görevini yerine getirmeye çalıştı. Luffy'nin asıl amacı ztn Kaido'ya vurmak değildi tamamen onu dikkatini dağıtmaya yönelik bir saldırı yaptı diye düşünüyorum.
Onun haricinde, Orochi p.içini 9 kına yedirmesine sevindim. Kaido tarafından ölseydi içimde hep bir nukte kalırdı. En azından hak ettiğini buldu umarım bir daha da canlanmaz ibine oğlu.
Her cümlesine katılıyorum. Ama Oroçi'yi iki saniyede pert eden adamlar astını indiremedi daha ))
Ne yalan söyleyeyim dövüşü ben de beğendim. Ama serinin gidişatı beni korkutuyor. Artık bu Koca Ana olayı komedinin ötesine geçti. Kadını berbat bir şekilde tasarladı Oda. Bir tane de kadın yonko olsun deyip yemek delisi biri yapmış. Düşünsene Sanji pastaya zehir koysa kadın ölecek, resim kırıldı diye bir mermiye kurban gidecekti kadın. Marco'nun tek başına oyalayabildiği iki adamdan biri, kadını ve sağ kol ayarındaki iki kişiyi denize uçurttu. Tek başına bu beşliyi eliyle çiğ çiğ yemezse düzelmez artık itibarı Koca Ana'nın.
Artık kaçmaları mümkün değil ve Koca Ana ile Kaido birbirine girmedikçe kazanma ihtimalleri de yok. Seri nedense Naruto'nun sonuna benzeyecek gibi geliyor :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
ofluclk
Favori Manga: One Piece, Naruto ve Hellsing
Favori Anime: One Piece, Naruto ve Hellsing
İletişim:

Oda yı da Skeyim One piece ide :) 2012 yılından berı buraya üyeyim.

Mangasına bır gun olsun acıp bakmıs degılım. Suradakı yorumları okumak bile daha degerli

Acıyorum Muzigi son ses :) (Metalic Rock) yorumları okuyorum.

Gerisi Tırı vırı Siz Var olun. :)
Resim
Ne Mutlu Türk'üm Diyene! M.K. ATATÜRK.
Türk Degilsen Uzak Olasın.!

"Hayattaki yegane üstünlügüm, Türk dogmaktir! Muhterem milletime sunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetistirerek basinin üstüne kadar çikaracagi adamlarin kanindaki, vicdanindaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."M.K. ATATÜRK Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

@Tulpar-Byakugan

Kadın bir karakterin Yonkou olması insanları heyecanlandırmıştı. Daşaklı bir karakter bekliyordu herkes. Aslında bir bakıma öyle de diyebiliriz. Sonuçta kadın Kaido'ya kafa tutabilen eski topraklardan biri. Ama Oda efendi onu mizah amaçlı kullanmayı tercih etti. Bundan sonra da zaten itibar mitibar düzelmez o kadının. Kadın ztn meyve kullanıcısı, denize düşüp geberse ona bile şaşırmam bu noktadan sonra.
Bizimkilerin planı tuttu ve Big Ana ile Kaido'yu ayırmayı başardı. Bakalım bundan sonra ne yapacaklar. Ki Kadido 9 kın ile savaştan yeni çıktı lakin herifte bunun etkisi sıfır. Darbe işlemiyor adama. Zoro ve Law potansiyel olarak Kaido'ya yara açabilecek en yüksek 2 karakter şu an. Bu ikisi derin yara açamazsa, Luffy kıçından milyon tane Gear açsın yine işlemez adama.
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön