Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 1013 Tartışma / 1014 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Jiraiya flaş parmaklarından öpüyorum karşim.

Luffyi zikip bıraktılar gene cok güzel oldu.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Sevgili Oda seriyi 1200'de bitirecem diyorsun episode 1013 olmuş Luffy hala Kaido'dan tek yiyor. Daha açıklanmayan bir sürü gizem var bir zahmet artık şu Kaido'yu bitir de onları görmeye başlayalım.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

@JiraiyaFlash
Ellerine sağlık. Detaylı ve güzel bir anlatım olmuş.

Herşeyi anlıyorum fakat Luffy vs Kaido dövüşü varken bu adam niçin gidip Tama'yı çizdi/gösterdi ? Soruyorum; Luffy vs Kaido mu bu seri için daha önemli dönüm noktası yoksa Tama'nın tokat yemesi mi ? İşin daha da absürd tarafı Big mom, Tama için ittifak bozuyor ve gidiyor 2 dk sonra tama yı öldürmeye çalışıyor. wtf ? Ne Nami ve Ussop için bir gelişme oldu, ne de Big mom bizim tayfaya yanaştı. O zaman son 2 sayının seriye kaktısı ne oldu diye soruyorum kendime.

Olayın absürdlüğünü kavramak için şöyle bir örnek verebilirim. Pain vs Naruto varken kishimoto gidiyor bize shikamarunun dövüşünü gösteriyor. 2 sayı sonra dönüyor aha naturo pert olmuş. Şöyle bir olay naruto'da olsaydı kishi yi çiğ çiğ yerdi millet sen bizimle paytap mı geçiyorsun diye. Bu sayı benm için o kdr saçma bir sayıdır.
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Öyle tuhaf bi manga ki olması gereken şeyler olunca şaşırıyorum, kızıyorum. Evet luffy’nin tek yemesi lazımdı. Ama madem tek yedireceksin o zaman niye çatıda tek bırakıyorsun?

Nami ve usopp’un elephant gun tanklamış karakterlerle eşleşmemesi lazımdı. Luffy’nin ve hatta sanji’nin bunları görünce “sen namiyi korursun sana güveniyorum usopp” deyip dinazorlara karşı bırakması absürttü.
Ama madem harbiden yenemeyecekler ne diye namiyi böyle gaza getiriyorsun, ne diye luffy ve sanji bunları görüp gidiyor? Big mom çatıdan inip kurtarmasa ölüyordular lan şakası yok. Tama da gelmese kaçıp o kadar dayanma ihtimalleri yoktu. Resmen ölüme terk etmiş luffy. Gear 4’e geçip 10 saniyede şu adamları indirmesi çok mu zordu ya da sanjiyi geride bırakmak çok mu zordu da tayfasından iki kişiyi ölüme terk edip gitti?

Tamam aferin harbiden aradaki seviye farkını unutmamışsın. Ama madem farkı sen de görüyorsun o zaman yapma şu saçmalıkları. Final savaşına sakladığın tüm luffy’nin dostlarını, filosunu falan kullan şu savaşta. Namiye usopp’a düşen adamları başka süpernovaların tayfasına falan bırak. Bunlar kalabalıkla, gifter’larla uğraşsın ne işleri var uçan altılı karşısında?

40-50 kaptanla marineford’a dalan, 300 milyonluk adamları şeker toplamaya yollayan imparatorlara bak ya. Tayfa 3 komutan ve 6 dinazordan ibaret. Onlardan da 1 komutan bize çalışıyor, 1 uçan altılı ajan. Sözde en çok ordu toplayan, güçlüleri yakalayıp emri altına alan kişi Kaido’ydu.
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön