Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 1022 Tartışma / 1023 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Luffy et yedi, diğeri aşı oldu geldi.

Tamam kaido güle güle. Büyük ses getirecek bitsin şu arcta dünya hükümetinde ne oluyor görelim artık.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Açık ve net söylüyorum son zamanlarda açık ara okuduğum en iyi, en dolu dolu One Piece bölümüydü. Son sayfa ile zirveye ulaşmış zaten. Ara olmaması ayrı bi güzel.
Zoro ve Sanji'yi aynı anda çizmesi her ikisinin konumunu açık şekilde gösteriyor.

Wano arcı o kadar uzadı ki Kaido düşsün de nasıl düşerse kıvamına geldi herkes.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Law ve Kid Koca Ana'ya karşı çok güçlü oldu herhalde. O yüzden Kid'e handikap veriyor adam :woohoo: :woohoo:
Son sayfa hariç pek farklı değildi diğer bölümlerden. Diablus gibi ben de diğer tarafı daha çok merak ediyorum artık. One Piece'in dövüş sahnelerinden sıkıldım artık, serinin boşluklarını dolduracak hikayelerin anlatıldığı kısımlar daha güzel.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kirli Sakal
Coder
Coder
Favori Anime: Attack on Titan

Killer muhtemelen Kid'in olmayan koluna çalışacak ve Hawkins'e kol kısmından yara bırakacaktır.
Son sayfa tamamen fan-servisti fakat en azından önceki bölümlere kıyasla daha hareketliydi.
Yani güzel bölümdü diyemem, ama artık o kadar kötü bölümler geldi ki bu bölümde heyecanlanır hale geldik...
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Son sayfada herkes gibi gaza geldim doğru ama Lütfi 40 kilo et yiyip Kaidoyu dövmesin bi zahmet.
Kaido soluk almadan önüne geleni tokatlıyor, tokatladıkları dinlenip dinlenip dayak yemeye geri çıkıyor :d
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön