Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 1023 Tartışma / 1024 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Resim
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Tüm bu "Tanrı" muhabbetleri, Ay Irkı, Güneş Halkı; Oda savaşlar devam ederken çok ilginç küçük lore parçaları serpiştiriyor. Nerelere bağlanacaklar baya merak ediyorum.
Sanji'nin alev yaratabiliyor olmasının sebebi, annesinin vs. bir yerden Ay Irkı'yla bağlantısı var gibi şeyler çıkabilir.
Zoro'nun Wano bağlantıları güçleniyor.
Öte yandan Momo büyüdü, savaşın son düzlüğüne girdik belli ki.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kirli Sakal
Coder
Coder
Favori Anime: Attack on Titan

Geçen haftaki fan-servise kıyasla bu hafta daha dolu bir bölümdü.
Marie geoisin üstünde yaşayan tanrı ırkı acaba King'in ırkı mı yoksa "çok eski zaman" diye bahsedildiği için D. lerin ırkı mı merak ettim.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Sakal-ı Şerif yazdı: 27 Ağu 2021 17:57 Geçen haftaki fan-servise kıyasla bu hafta daha dolu bir bölümdü.
Marie geoisin üstünde yaşayan tanrı ırkı acaba King'in ırkı mı yoksa "çok eski zaman" diye bahsedildiği için D. lerin ırkı mı merak ettim.
D.'ler Tanrıların düşmanları olarak bahsedildi, o yüzden bence D. değil. Sanji'nin annesi farklı mıydı bilmiyorum ama King'in boyutu çok büyük. Bence babası Lunarian ırkının genlerini Sanji üzerinde kullandı.

Bölüm güzeldi, herkesten biraz gördük.
Resim
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Hakikaten son zamanlardaki en güzel bölümdü. Hemen hemen her sayfada olay var.

Sanjinin alevlenmesi ile ilgili bir şeylerden bahsedilmiş . King in ırkıyla ilgili laf çakıyor quenn.
King de taşaklı çıktı tanrı ırkı iyiymiş. Bu ırkı daha detaylı işler umarım Oda.
Quenn, Sanji tekmelerinde silahlanma hakisini kullanma gereksinimi duymuş ve vegapunk dan daha iyi bir cyborg gücü yaptıgını söylüyor. Vegapunk sahneye çıkıp he he felan çekse züper olur. :)
Zoro dan bahsetmisler. Zoro Ryumanın irkından felan mı geliyor. Ryuumada tek gözlüydü, benzerlikler var felan. Başlıkta zaten buna ithafen yapılmış.
Kaido bigmomdan sonra zoro bu arc ta bitti diye dusunuyodum. Chopper okuyup üfledi savaşmaya tekrar devam😁
Momonosuke ejder formunda iyi görünüyor bakalım. 28 yaşındaki hali nasıl iş yapacak.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

İnanılmaz keyif aldım bu bölümü okurken. Çok uzun zamandır manga okurken bu hissleri hissetmemiştim. Gereksiz hiçbir sayfa yoktu. Tamamen hikayeye odaklanmış bir bölüm sundu bize Oda. Umarım aynı ciddilikte devam eder Oda paşa.

Zoro ve Sanji'nin birlikte savaşması zaten hep sevdiğim ve istediğim bir şeydi. Her ikisinin de geçmişine ya da ailelerine atıf yapılması onların önemli karakterler olduğunu bize tekrar gösterdi Oda. Momo 28 yaşında ve ejderha formu oldukça gösterişli. Güç konusunda ne durumda ileride göreceğiz. Kaido'ya ne kadar zarar verebilecek orası önemli.
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön