Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 1026 Tartışma / 1027 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Resim
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani

Chills, literal chills.
► Spoiler Göster
Ayrıca Jack düştü, son düzleme girdiğimiz belli.
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Luffy'nin momonosukeye "atıl kurt" çekmesi komikti. Bi karakter de tutarlı olsun hıamnına.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Hey gidi hey. Nelere kaldık yahu.

Bölüm en azından aksiyonlu idi hosuma gitti. Luffy yıldız pompa olmus ancak gaz veriyor.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Biktim Momonosuke dramasindan.
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani

Luffy'nin Momo'ya "mentor"luk yapması yeni bir şey değil. Kendi de herkese atar gider yaptığı için verdiği tavsiyenin önce "hadi koçum ısır", sonra da "bi yonko ısırdın daha neyden korkuyosun?" olması da yanlış değil. Tutarsız bir olay yok ortada.
Yabancı mecralarda herkes aşırı heyecanlı olan şeylere karşı. Karakterler hem fiziksel hem psikolojik olarak gelişiyor, güçleniyor. Yıllardır takip ettiğimiz ve sevdiğimiz karakterlerin bu durumlara gelmiş olması çok tatmin edici bi durum bana kalırsa.
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

madaraninsolsharingani yazdı: 27 Eyl 2021 09:57 Luffy'nin Momo'ya "mentor"luk yapması yeni bir şey değil. Kendi de herkese atar gider yaptığı için verdiği tavsiyenin önce "hadi koçum ısır", sonra da "bi yonko ısırdın daha neyden korkuyosun?" olması da yanlış değil. Tutarsız bir olay yok ortada.
Yabancı mecralarda herkes aşırı heyecanlı olan şeylere karşı. Karakterler hem fiziksel hem psikolojik olarak gelişiyor, güçleniyor. Yıllardır takip ettiğimiz ve sevdiğimiz karakterlerin bu durumlara gelmiş olması çok tatmin edici bi durum bana kalırsa.
Luffy birisine mentörlük yapabilecek bir karakter değil çünkü karakter diye bir şey yok.
Balık adam adasındaki şaklabanlıkları hala aklımda. Ace kollarında ölmemiş gibi tavırlar falan. Neyse benim tutarsızlıktan kastım bu değildi zaten.
Bilmem kaç bölüm momonosukenin erkeklik satıp evet erkeklik sattı. Kaidonun elindeyken bile.

Sonra eşek kadar ejderha olmuş "ama ben korkarım uçamamki ihihihi" tavırları.
Kaidoya kafa tutup kendisi büyümüş Kaido da önündeyken götünün üç buçuk atması ve Luffyden gaz alarak harekete geçmesi falan bana tutarsızlık olarak geliyor.
Sanki senin ananı babanı kaido öldürmemiş gibi gazla diş atıyor :D ondan sonra da bi rahatlama geliyor :D
Girsene ağız burun ne gazı ne ısırması.
Tutarsızlık dediğim olay bu kısımlardı yani, ben eksik anlattım başta^^
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

@Todomeda

O iş söylediğin kadar kolay değil. Evet üstün körü düşünürsen momo ejderha oldu direk kaidoya dalsın diyebilirsin. Ama kendini karakterin yerine koyarsan onun psikolojisini anlamaya çalışırsan Oda nın yaptığı doğrudur.
Karşısında annesini ve babasını öldürmüş, ülkesini mahvetmiş biri var. Bu korku verir. Momo da bu korkuyu içselleştirmiş. Bu korkuyu içselleştirdiğini de Oda bize en başından beri gösterdi.
Haliyle bu korkunun üzerine gitmek, bu korkuyu yenmek çok zordur. Kendi başına bunun üstesinden gelemiyorsun. Bedenin seni dinlemez. Bu korkuyu atlatmanın iki yolu olabilir. Zamanla bunun üstüne gidip o korkuyu yenmek, ki momo için böyle bir zaman maalesef yok. Ya da sana güven veren birilerinin yardımı ve desteğiyle bunun üstesinden gelmek. İşte Luffy bu noktada devreye giriyor.

Luffy konusunda haklısın ama o kadar da değil be dostum :D Sonuçta Luffy kaptan ve yanındakilere liderlik ediyor. Yol gösteriyor.
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön